Janda pokazała wzruszający list, jaki Wajda napisał do niej tuż przed śmiercią

| Aktualizacja:

Krystyna Janda na swoim Instagramie opublikowała list, jaki otrzymała od Andrzeja Wajdy z okazji 40-lecia filmu "Człowiek z marmuru". Reżyser miał dla niej bardzo wzruszające przesłanie.

wróć do artykułu
  • ~daro
    (2018-07-21 09:38)
    Pani Jando, popieram pani bojkot TVP, niech pani przypadkiem w niej nie występuje pod żadnym pozorem. Ja lubię TVP, często ją oglądam a pani bym bardzo nie chciał ani słyszeć ani widzieć (i w TVP i w ogóle).
  • ~...
    (2018-07-21 09:49)
    Aż się PO płakałem, na szczęście mój ukochany pies oblizał mi duże krople łez !
  • ~niestety dno
    (2018-07-21 09:25)
    Od zagrania tej roli przez Jandę stwierdziłem, że to najsłabsza aktorka jaką widziałem. Grała sztucznie, nienaturalnie i wyraźnie było widać brak wczucia w tę rolę , a jej odgrywanie. Profesjonalny aktor gra tak, że widz odbiera go prawdziwie, czego o Jandzie nie dało się powiedzieć.
  • ~Don Biszkopt
    (2018-07-21 12:48)
    "Nasze pojęcie demokracji". To jest wtedy kiedy PO i PSL obsadza wszelkie urzędy a nadzwyczajna kasta wszystko pzyklepuje.
  • ~STEFF
    (2018-07-21 11:22)
    Dawno jej nie było to wyciągnęła królika z kapelusza, jest żałosna .
  • ~cała prawda cała doba
    (2018-07-21 09:46)
    Miesiąc przed śmiercią, a może rok po śmierci ? List podrobiony jak bolkowe papiery od Kiszczaka !
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-07-21 10:58)
    "w słusznej sprawie naszego pojęcia Demokracji" = by było jak było...
  • ~tiaa
    (2018-07-21 11:12)
    kiedyś Kryśka pokazywała inne rzeczy
  • ~adolf .Hitren
    (2018-07-21 11:42)
    Wajda PO niemniecu dalej.
  • ~Zorro
    (2018-07-21 13:02)
    Czytam te komentarzy zwolenników PiS... Czy Wy nie widzicie jacy jesteście przerażająco żałośni? Wyłazi z tych wpisów NIENAWIŚĆ, ZAWIŚĆ i zwykłe chamstwo. Myślicie że na tym można budować? Przegracie, bo to czym plujecie, co w Was buzuje to nie jest skała - to dynamit, którym w końcu wysadzicie się w powietrze. Szkoda tylko że jak zwykle ucierpieć będą musieli niewinni ludzie.
  • ~Bvc
    (2018-07-21 14:52)
    Ten list ma jednego adresata. Dlaczego p.Krystyna nie szanuje woli autora? Oj , brzydko to, brzydko...
  • ~Don Biszkopt
    (2018-07-21 16:03)
    A pamiętacie zdjęcie z wieczoru wyborczego? Wajda popierający Bredzisława stał z wyrazem osłupienia na twarzy kiedy ogłoszono że Bul przerżnął wybory. Bardzo miłe wspomnienie!
  • ~Siadanie na marmurze
    (2018-07-21 13:00)
    Jajda tobie cos odbilo jak przestalas majtki po domu nosic I na marmurze siadac.
  • ~aron
    (2018-07-21 13:51)
    Janda nie zbłażniaj się jeszcze bardziej w Tym niemieckim śmieciu !
  • ~internautka 50+
    (2018-07-21 13:16)
    Tym starszym, z kasty aktorskiej też chodzi o to żeby było jak było. Ale dlaczego boją się zmian-ciekawe to bardzo
  • ~Misio...,,,,..,,,.,,.,,.,
    (2018-07-22 02:08)
    No to, może teraz Bolek wyciągnie listy od Wajdy ,że swoich kalesonów i powie ,że również jest wzruszony, że pan Wajda coś wyskrobał do niego od niechcenia.
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-07-21 16:32)
    Janda powinna zostać zdelegalizowana natychmiast! NATYCHMIAST!
  • ~elkaka
    (2018-07-21 14:22)
    psy szczekaja, karawana jedzie dalej
  • ~Grażyna
    (2018-07-21 13:23)
    Powoli zaczyna robić się tak, że miarą klasy człowieka jest poziom furii, z jaką spisiałe obszczymurki usiłują gryźć im nogawki.Pani Krystyno - gratulacje, bo tutaj poziom determinacji propisowskiej patologii jest bardzo wysoki. Dziękujemy za Pani role i Pani postawę - wszystkiego dobrego!
  • ~Betty
    (2018-07-21 09:50)
    Zgadzam się

Może zainteresować Cię też: