Janda pokazała wzruszający list, jaki Wajda napisał do niej tuż przed śmiercią

| Aktualizacja:

Krystyna Janda na swoim Instagramie opublikowała list, jaki otrzymała od Andrzeja Wajdy z okazji 40-lecia filmu "Człowiek z marmuru". Reżyser miał dla niej bardzo wzruszające przesłanie.

wróć do artykułu
  • ~Filip
    (2018-07-24 11:15)
    A kto to jest ta pani? Ja jej nie znam.
  • ~TWójBolek
    (2018-07-23 22:19)
    "Pando nie idź tą drogą " ostrzegał TW Olek. Było słuchać. Krysiu, kiedy wasze z Andrzejem spotkanie, może już czas ? Zabierz ze sobą borysa z budką i młodego szczura. Będzie raźniej ze zwierzątkami.
  • ~JUZIUHULA
    (2018-07-23 20:50)
    Pani Krystyno, obrażają tu Panią i Pana Wajdę- to tylko odpady Naszej Polski z wypranymi mózgami.
  • ~JUZIUHULA
    (2018-07-23 20:46)
    Pisowskie bagienko bryluje. Pani Krystyno Polacy są Panią, a państwo PiS olewamy. Te małolaty nawet wojennego filmu Kanał nie oglądały. Im imponuje tow. porucznik Pietrzak, jemu też imponuje cd. PZPR.
  • ~w
    (2018-07-23 10:05)
    Na szczescie dla POLAKOW, Wajda juz nie wyrezyseruje zadnego filmu, wedlug swojej HISTORII,w ktorym by zagrala Janda.
  • ~Chyba się szykuje
    (2018-07-23 03:03)
    pustynia +
  • ~komtoor
    (2018-07-22 22:33)
    Macie chusteczki? no normalnie pobeczalem sie.
  • ~Bartosz
    (2018-07-22 19:07)
    Ło, joj, za kilka dni KODomici ogłoszą publiczną zbiórkę na pomnik listu i oczywiście równocześnie będą ostro protestować przeciw pomnika stawianiu. Kretyństwo.
  • ~Jula
    (2018-07-22 15:36)
    Pani Krystyno ,to powod do DUMY.! Ja duzo wczesniej dostalam nie list ale taka sobie zlota faksymile dyrektora wyslanego na emeryture komuszej firmyb(innych nie bylo) Nie znalam jego pogladow ale czlowieczenstawa mial w nadmiarze.Bolszewizm prawdopodobnie mial tam gdzie pan pana majstra moze w pupe pocalowac moze.Byl czlowiekiembi juz.W PiSie nienma takiego .
  • ~obserwer_1
    (2018-07-22 08:32)
    ~Zorro coś ci się pomieszało, chcesz zobaczyć nienawiść w czystej postaci to udaj się na demonstrację tych ubeckich "obrońców" konstytucji i dopiero wtedy wygłaszaj te bzdety o nienawiści
  • ~Y
    (2018-07-22 07:40)
    Najlepsi aktorzy to sa z Pisu Ha- Ha -Ha
  • ~Misio...,,,,..,,,.,,.,,.,
    (2018-07-22 02:08)
    No to, może teraz Bolek wyciągnie listy od Wajdy ,że swoich kalesonów i powie ,że również jest wzruszony, że pan Wajda coś wyskrobał do niego od niechcenia.
  • ~jaity
    (2018-07-21 20:47)
    Wszystko na sprzedaż jest u aktorów, jak to Wajda w filmie pokazał i nic się nie zmieniło.
  • ~łowca idiotów
    (2018-07-21 19:16)
    to poczytaj wypowiedzi swoich kolegów zwolenników PO a potem filozofuj
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-07-21 16:32)
    Janda powinna zostać zdelegalizowana natychmiast! NATYCHMIAST!
  • ~Don Biszkopt
    (2018-07-21 16:03)
    A pamiętacie zdjęcie z wieczoru wyborczego? Wajda popierający Bredzisława stał z wyrazem osłupienia na twarzy kiedy ogłoszono że Bul przerżnął wybory. Bardzo miłe wspomnienie!
  • ~Bvc
    (2018-07-21 14:52)
    Ten list ma jednego adresata. Dlaczego p.Krystyna nie szanuje woli autora? Oj , brzydko to, brzydko...
  • ~elkaka
    (2018-07-21 14:22)
    psy szczekaja, karawana jedzie dalej
  • ~aron
    (2018-07-21 13:51)
    Janda nie zbłażniaj się jeszcze bardziej w Tym niemieckim śmieciu !
  • ~Grażyna
    (2018-07-21 13:23)
    Powoli zaczyna robić się tak, że miarą klasy człowieka jest poziom furii, z jaką spisiałe obszczymurki usiłują gryźć im nogawki.Pani Krystyno - gratulacje, bo tutaj poziom determinacji propisowskiej patologii jest bardzo wysoki. Dziękujemy za Pani role i Pani postawę - wszystkiego dobrego!

Może zainteresować Cię też: