Lewandowska znów w ogniu krytyki za przepis na drogie śniadanie. "Pewnie śledzą panią same celebrytki które stać na takie coś"

| Aktualizacja:

Anna Lewandowska kreuje się na trenerkę wszystkich kobiet i zapewnia, że zdrowa dieta jest dla każdego. Niestety promowane przez nią przepisy kulinarne często bywają poza zasięgiem przeciętnej Polki.

wróć do artykułu
  • ~zakaz opuszczania koszar
    (2018-05-08 11:09)
    Spolecznosc nie lubi jak ktos wychyla sie przed szereg.
  • ~mixior
    (2018-05-08 09:55)
    kto i po co na siłe promuje tego pustaka??Robert ok, ale to 0 to dno
  • ~Madey
    (2018-05-08 09:31)
    Czytając komentarze śmiać mi się chce;) zazdrosne kury domowe w które nie miały nic zrobić ze swym życiem narzekają marudza i zazdroszcza, nie chcesz jeść nie jedz ale nie nie narzucaj innym to co ty chcesz. Aż szkoda picac o takich cebulakach. Którzy chcą za wszelką cenę innych sprowadzić do swego poziomu
  • ~Babunia
    (2018-05-08 08:51)
    Ja emerytka, ale sniadania sa dla mnie bardzo wazna, bo wieczorem chodze na tance , albo sport i kiedy wracam do domu, to sie nie obzeram, bo nie chce z pelnym brzuchem isc do lozka. Ale rano jestem glodna . Zaraz po obudzeniu pije kawe, potem jem jogurcik z chrupkami, bananem , jagodami, czy truskawkami. 2 ,albo 3 godziny pozniej , Tak kolo poludnia, jem 2 sniadanie : jajko sadzone z boczkiem, kromke chleba , albo bulke z maslem, plasterek szynki, sera, albo Mozarella z pomidorem, bardzo to lubie. Najchetniej jednak jem jako i mozzarelle z pomidorem. Czasami jem jeszcze bulke z konfiturami, ktore tez sama zrobilam. Jem to , co mi smakuje . Jak jestem na urlopie , to w hotelu jem podobnie, tylko tam wiekszy wybor owocow. U mnie nie ma dnia bez owocow? Ale nie musza byc te bardzo egzotyczne!
  • ~Ina
    (2018-05-08 08:38)
    Mam znajomego , ktory urodzil sie w Chile, teraz mieszka w Niemczech , podrozuje zawodowo po Ameryce Poludniowej. Wczoraj rozmawialismy na ten temat, ja mu zdradzilam, ze Chile to kraj moich marzen, chcialabym zobaczyc, a on: no to co stoi na przeszkodzie, no to lec tam. On moze, bo biznesman, a ja emerytka. " Syty nie rozumie glodnego" !
  • ~Wania
    (2018-05-08 08:27)
    No, rzeczywiscie, ten przepis to nie na codzien , i nie dla wszystkich, troche snobistyczny, Ale nie trzeba jej za to tak atakowac! Polacy to zazdrosny i wre...dny narod! A moze by tak zyc wedlug dewizy: Zyc samemu i dac innym zyc! Na dawno byloby mniej zawaliw, wylewow, wrzodow zokadka....
  • ~XIP
    (2018-05-08 08:24)
    A jej batoniki dietetyczne drogie i niejadalne, niestety. Szkoda, ze idzie w celebryckość i pieniądze
  • ~łasuch
    (2018-05-08 07:28)
    Anka daj lepiej jakiś przepis na zdrową michę ze szczawiu i mirabelek !!!
  • ~zniesmaczony
    (2018-05-08 07:12)
    rece opadaja
  • ~Niezadofoleni
    (2018-05-08 05:16)
    Kuuuurła czo to za przepis! Pińćset plusa braknie na jedno porcję - niech zrobi lepiej coś z jajcami i kiełbaską!
  • ~bolo
    (2018-05-08 02:55)
    W glowie sie przewrocilo podobnie jak mezowi, przeciez jagody goji sa bardzo niezdrowe, wiecej poczytac prosze pani medycznych pism
  • ~Prawdziwa dieta
    (2018-05-08 02:16)
    Polkom podobają się tylko śniadania Anny Komorowskiej.
  • ~Filip
    (2018-05-07 23:19)
    Jak ma kasę to niech się nią cieszy. Piękna, a mąż to najlepszy piłkarz na świecie. Cieszmy się, ze to nasi rodacy.
  • ~Żonkil
    (2018-05-07 22:44)
    Czy ktoś jeszcze pamięta że aby się dowartościować przefarbowała włosy z blondynki na brunetkę
  • ~Ech
    (2018-05-07 22:36)
    Pomysł na śniadanie lub kolację i ludzie to kupują ???? masakra jak można być takim pustym w sobie
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-05-07 21:54)
    Ta pani chyba powoli odjedża ze świata klasy pracującej...
  • ~Adam
    (2018-05-07 21:23)
    Pewna prezydentowa radziła polskim emerytom by jeździli do Indii.
  • ~Ela
    (2018-05-07 21:16)
    Taka sama jak jej maz,mysli tylko o sobie
  • ~Andy