Skrzynecka o 6 letniej córce: Jest inteligentną dziewczynką, opowiadam jej, dlaczego chodzi się na "czarne marsze"

| Aktualizacja:

Katarzyna Skrzynecka bardzo długo czekała na to, by zostać mamą. Kiedy w końcu się udało, a na świecie pojawiła się jej wyczekiwana córeczka, celebrytka już od najmłodszych lat rozmawia z nią na wszystkie tematy.

wróć do artykułu
  • ~Smutny I
    (2018-04-09 10:58)
    Współczuję jej córce, która będzie się wstydzić w przyszłości swojej mamy. Gdzie te czasy kiedy z przyjemnością patrzyło się na jej zdjęcie i słuchało jej wywiadów. O tempora o mores.
  • ~max,,
    (2018-04-09 11:17)
    ale glupia brak slow...
  • ~zuza
    (2018-04-09 17:13)
    Lepiej aby corce opowiedziała bajki o Krolewnie Snieżce, Kopciuszku, czy Czerwonym Kapturku, to lepiej rozwija dziecko niz bajdurzenie o czrnych marszach. Mąci dziecku w głowie i tyle w temacie
  • ~rom
    (2018-04-09 17:49)
    dno kompletne i takie morale maja własnie "te" "kobiety"
  • ~ .
    (2018-04-09 23:16)
    Z 6-letnią córką rozmowa na wszystkie tematy? Wypada teraz mamie porozmawiać z pedagogiem, może z psychologiem, a nawet już z psychiatrą. Z 6-letnią córką rozmowa o aborcji aby nie było córeczek np nieinteligentnych.... To jest artyzm głupoty.
  • ~ litości, może te brednie jednak bez udziału dzieci.
    (2018-04-09 23:19)
    I to mówi kobieta po wielokrotnym poronieniu? I wszystko po to aby córeczki były tylko inteligentne, tylko niebieskookie blondynki z wąskimi czaszkami...
  • ~Robert L
    (2019-07-22 22:33)
    Przykro mi kiedy to czytam . Mam syna który ma autyzm i upośledzenie . Jest największą radością mojego życia . Gdyby nie on ,nigdy bym nie wiedział co to jest miłość .Przeżyliśmy wiele trudnych chwil , ale to właśnie one sprawiły że przewartościowałem w życiu wszystko .Być może bez takich przeżyć trudno zrozumieć wartość samego Życia .
  • ~Piotr
    (2019-07-31 23:13)
    A opowiedziała córce co to jest zabijanie dzieci nienarodzonych i jak się przeprowadza ???