Swoje nieprzyjemne doświadczenia związane z plażowiczami nad Bałtykiem, Katarzyna Skrzynecka opisała w poście na Instagramie:

Reklama

Co nas "wypłoszyło" z plaży nad Polskim morzem...? Jak wiele innych grzecznych i spokojnych rodzin z dzieckiem...? Nie, nawet nie dzikie tłumy...bo przecież każdy ma prawo, lubi i chciałby być latem nad morzem... Nawet nie że woda zimna... (...) Pośród NORMALNYCH LUDZI, na wakacjach z rodziną, liczne gromady patologicznie rozwydrzonych matołów, pod 30tkę, dojących na plaży z gwinta już nie tylko piwsko, ale wódkę i "łychę", ryczących jak bawoły - przy czym bawół chociaż ma mózg! - co 2gi...3ci grajdoł wyjących bezmózgów: "Weź ku**a, ja pier**lę ku**a, je*ać, je*ać wszystkich, ku**a" ... 👎

Aktorka narzeka także na rasizm panujący wśród polskich plażowiczów i żali się, że przed takim chamstwem musiała wraz z rodziną uciekać do luksusowego hotelu:

Obok nas siedział z dziećmi miły Pan o hinduskiej urodzie.... Ekipa matołów wyła: "te, ku**a, je*ać murzyna, zaj**ać murzyna !!!" 👎👎👎 Kolejne rodziny jak my, z dziećmi, którym uszy więdły, opuszczały w poczuciu niesmaku śliczne szerokie plaże... Tak miło wspominam te plaże z wakacji mojego dzieciństwa.... Odeszło w przeszłość 😢 Na szczęście mamy enklawę basenu w hotelu 💙 DZIĘKUJĘ ZA ŚWIĘTY SPOKÓJ I KULTURALNĄ ATMOSFERĘ @hotel_unitral 💙💙 Tu się schowamy przed "współczesną kulturą plażowania"

Reklama

Przypomnijmy, iż jakiś czas temu na wypoczynek nad polskim morzem żaliły się między innymi Agata Młynarska i Beata Tadla