Beata Tadla narzeka na kredyty: Wszystko, co zarabiam, oddaję na zobowiązania finansowe

| Aktualizacja:

Beata Tadla żyje na kredyt? Popularna dziennikarka wyznała ostatnio, że ma tak dużo zobowiązań finansowych, że niemal wszystko co zarabia, musi przeznaczać na ich spłatę.

wróć do artykułu
  • ~t.
    (2018-02-19 16:53)
    Czy ona nie rozumie, ze poprzez takie wywody obnaza poziom swojej inteligencji ???
  • ~gryfon
    (2018-02-19 11:15)
    Oszczędzaj!
  • ~ik
    (2018-02-18 16:07)
    poszukaj kobieto chlopa z forsa a nie fircyka którego utrzymujes na roznu sposob
  • ~Dziadziu
    (2018-02-18 12:50)
    Polska mentalnosc: hasta sie , a postaw sie! Moja mentalnosc: jak nie mam pieniedzy, to nie nic kupuje ? Jak mam, to musze tez oszczedzac, to mam po moim ojcu. A kiedy mam troche wiecj, nie potrzebuje, to pozwalam sobie na przyklad na fajny urlop. Ale zawsze mam cos na ksiezeczce i to mnie uspokaja! Pozyczek, ani zadnych dlugow nigdy nie mialem!
  • ~czesiek
    (2018-02-18 07:57)
    co zdiąć z śiebie żebyło szbko . miełe i ekonomiczne .
  • ~w yborca
    (2018-02-17 14:46)
    mozna mieszkac pod warszawa, lub miec na prowincji dom,, plesc glupoty w telewizji albo zbierac zlom. Mozna siedziec na zmywaku ,jesli niema innej rady.. Jesc kartofle ze skwarkami.. rodzinne obiady. Lecz
  • ~rma
    (2018-02-17 13:30)
    pewnie jej tak ciężko, bo jakiś kret dołki pod nią kopie.
  • ~cobra7777
    (2018-02-17 11:44)
    jak się brało żyło się szeroko, teraz przyszedł czas na spłatę. Co w tym dziwnego! To dotyczy setek Polaków a tu skowycząca "gwiazda". Taniec z gwiazdami - chyba wywalę telewizor.
  • ~jerzy
    (2018-02-17 11:19)
    ja nigdy nie miałem problemów z kredytami bo ich nie brałem proste
  • ~Zenekkkk
    (2018-02-17 09:11)
    Znaczy idiotka
  • ~Więdźmin
    (2018-02-17 07:32)
    Cóż, willa w Wawrze dużo kosztuje. Kret chyba się dokłada?
  • ~koszer
    (2018-02-17 00:38)
    W przypadku tep ych r ur zawsze tak sie to konczy.
  • ~Jakkto
    (2018-02-16 22:08)
    Mały kredyt to nie jest.... Ale znana jest prawda że kredyty są dla bogatych.
  • ~wrocławianin od 1950r
    (2018-02-16 21:51)
    I bardzo dobrze , jak się bierze należy zpłacać chyba że brakuje to można prosić i błagać internautów o zrzutkę, będzie klawo jak cholera !!!
  • ~kkkk
    (2018-02-16 21:45)
    pani Tadlo /Tagla ?/zyc miloscia , za harce medialne z Kretami dobrze placili
  • ~misio....,.,,.
    (2018-02-16 21:40)
    Widocznie obecnie "krecia robota" się nie opłaca. Możliwe ,że polski kontrwywiad wziął się za kretów i śpiochów.
  • ~kaz
    (2018-02-16 21:40)
    Zgodnie z radą Komorowskiego jest na dobrej drodze. Wzięła kredyt jeszcze powinna zmienić pracę.
  • ~Wojtek
    (2018-02-16 21:35)
    Czy zadłużony ponad miarę dziennikarz może być obiektywny? Przecież w ten sposób łatwo go kupić, albo pieniędzmi, albo stanowiskiem, albo jakąś obietnicą.
  • ~TOJA
    (2018-02-16 21:32)
    Fakt, medycyna estetyczna jest droga. Ale żeby aż tak ?
  • ~Józef Bąk
    (2018-02-16 21:13)
    Potwierdza się to ile wart są ludzie popierający i związani z PO,PSL i KOD-em,którzy wyznawali ideologię wyprzedaży wszystkich dóbr narodowych,złodziejstwa,łapownictwa,obżarstwa na koszt podatnika,a gdy zabrakło to kredyt albo zabieranie obywatelom ( VAT,OFE ). Radziłbym poprosić Vincenta z Bydgoszczu on podpowie że piniendzy na spłatę nie ma i już.