Według informacji magazynu Hanna Lis opuściła wspólny dom pary w Konstancinie i przeniosła się do mieszkania w stolicy, gdzie zamierza skupić się na planach zawodowych. W przyszłym sezonie ma poprowadzić nowy program na antenie Polsat News - prawdopodobnie o charakterze politycznym.

Reklama

Pogłoski o problemach małżeńskich Lisów krążyły od dawna. Para bardzo rzadko pokazywała się publicznie, a w wywiadach oboje unikali tematów prywatnych. Teraz też Hanna Lis zapytana przez dziennikarzy „Flesza” o rozwód odparła krótko, że „nie komentuje życia prywatnego”.

Magazyn pisze jednak o rozwodzie pary jako fakcie. „To już pewne (…). Nie mieszkają już razem”, czytamy. Dowiadujemy się też, że mimo utrzymywania fikcji małżeńskiej para pozostaje ponoć w przyjacielskich stosunkach.

Hanna i Tomasz Lisowie są małżeństwem od października 2007 roku. Pobrali się w Rzymie w sekrecie przed mediami. Ich związek od początku budził kontrowersje, bowiem Hanna - wówczas jeszcze Smoktunowicz - rozbiła małżeństwo swojej przyjaciółki Kingi Rusin, której swego czasu nawet świadkowała na ślubie z Tomaszem Lisem.