Andrzej Grabowski poślubił Anitę Kruszewską w 2009 roku. Kryzys ich w związku rozpoczął się przed dwoma laty, tuż po tym, gdy żona aktora doznała udaru. Na początku 2016 roku media podały informację o rozstaniu pary. Małżeństwo ma do podziału m.in. dom pod Warszawą wart ok. 5 mln złotych.

Reklama

- Anita dostanie sumę, która pozwoli jej np. na zakup dwóch średniej wielkości mieszkań w Warszawie. To suma mniejsza niż chciała, ale większa, niż chciał Andrzej. Po prostu spotkali się w połowie drogi. Chcieli to zakończyć jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Ustalili też, że Anita nie będzie dostawać renty czy miesięcznej pensji od Andrzeja - zdradza informator „Życia na gorąco”.

- Cieszę się, że się dogadaliśmy. Szkoda, że nie udało nam się tego zrobić wcześniej bez całej tej szopki. Nie chcę zapętlić się w złości czy nienawiści. Uważam, że każdy powinien zająć się swoim życiem, zdrowiem... To, co mnie spotkało, było rzeczą, która wiele mnie nauczyła, ale na pewno nie stracę radości życia - powiedziała tabloidowi Kruszewska.