Na początku grudnia Pazurowie pojawili się na premierze sztuki „Niezwyciężony” w Teatrze 6. piętro i już wtedy wzrok wielu zgromadzonych przykuł wyraźnie zaokrąglony brzuszek Edyty Pazury rysujący się pod luźną sukienką.

Oficjalnie Cezary Pazura postanowił poczekać jednak z radosną nowiną do Wigilii. Zamieścił wtedy wideo na Facebooku i pod spodem napisał:

Wymarzony, cudowny Prezent na Święta! Miejcie Wigilię tak udaną jak nasza. Dziękuję, Edytko. Kocham nad życie! Szczęścia i Miłości na Boże Narodzenie życzę Wam wszystkim. Wujek Czarek. TATA Czarek”.

Edyta Pazura na swoim profilu również potwierdziła wiadomość:

Wszystko, co sobie wymarzyliśmy, spełnia się każdego dnia. Życzę Wam dużo zdrowia, miłości, spełnienia marzeń, spokoju, odpoczynku. Niech te Święta będą dla Was wyjątkowe - tak jak dla nas. Dziękujemy za każde dobre słowo. Wasze wsparcie, wiadomości, maile. Bądźcie szczęśliwi! Dziecko na pokładzie; ciąża”.

- Jestem wręcz wniebowzięty! Zawsze planowaliśmy z Edytką mieć trójkę dzieci i szczęśliwie nasze plany się spełniają. Jak wszystko, od kiedy jesteśmy razem. W przyszłym roku czeka mnie dużo nowych projektów i wyzwań, a narodziny dziecka tylko bardziej mnie mobilizują - wyznał teraz gwiazdor w rozmowie z „Super Expressem”.

Małżonkowie wychowują już 5-letniego syna Antoniego i 8-letnią córkę Amelię. Aktor ma także 28-letnią córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa.