Kinga Rusin oburzona decyzją premier Szydło: To pokazuje stosunek tego rządu do ochrony środowiska i do obywateli

Kinga Rusin mocno angażuje się w akcje mające na celu ochronę środowiska. Dziennikarka ostro krytykuje także ministra Jana Szyszkę, który jej zdaniem nie chroni, a dewastuje polskie środowisko. Nic więc dziwnego, że na wieść o nagrodzie dla jego resortu zareagowała oburzeniem.

wróć do artykułu
  • ~Kujawiak
    (2019-10-10 17:43)
    Pan Szyszko ,zdaniem Kaczyńskiego ,,,,, zmarł nie przypadkowo""". Może ma rację? Bowiem wielki zmarły , uznany za niszczyciela Puszczy przez społeczeństwo i Trybunał Europejski, tuż przed śmiercią ogłosił, że ,,,, ŻŁOBKI I PRZEDSZKOLA TO SPUŚCIZNA KOMUNIZMU W NASZYM KRAJU."""
  • ~yola
    (2017-07-17 01:54)
    brawo Pani KINGO pisaki nie odważa sie sprzeciwić od koryta trudno jest się oderwac
  • ~Lala
    (2017-07-12 12:25)
    Rusin spadaj do swojego Lisa i nory
  • ~Gregory
    (2017-07-07 13:11)
    A to ta żona durnego Lisa, jeden podobny do drugiego! Oba odleciała z nadmiaru kasy!
  • ~SWET
    (2017-07-03 16:26)
    HA HA AH LISICA TO NAJLEPSZY " SPECJALISTA " OD LASOW ..........ŚMIECHU WARTE
  • ~wojt
    (2017-07-02 09:04)
    Kinaga,gdyby głupota była lrzesza od powietrza ,to ty byś latała niczym gołębica
  • ~egon
    (2017-07-01 22:13)
    nie,,kazdo,,taksfke bioro,,na,,kanal,,,fachofcy,,licznik,,,sie,,liczy
  • ~www
    (2017-06-25 13:55)
    ta co na kase nie skacze co za baba a do noblisty nic nie masz
  • ~donaldinho
    (2017-06-23 23:25)
    wasze durne ataki na rząd wybrany przez Naród nie zmienią biegu historii i wasza przyszłość wygląda marnie, proponuję harakiri...
  • ~jaroslaw maly
    (2017-06-17 10:48)
    K inga Rusin nie posadzila drzewa?A ile 100 letnich drzew zasadzil jaroslaw,jaroslaw ,jaroslaw i jego totalni niszczyciele wszystkiego
  • ~lolou
    (2017-06-17 07:55)
    Nie mów kobieto o sprawach,na których się nie znasz...
  • ~ten babsztyl to rusin?
    (2017-06-16 03:32)
    der dziennik to piąta kolumna pisze tylko kłamstwa na POLSKI RZĄD
  • ~wiesioł
    (2017-06-15 14:14)
    kinia powiedz mi kim są twoi starzy i dziadkowie, z kim byłaś to wiemy, domyślamy się czyich interesów bronisz. No to co masz mówić , jak możesz tylko pluć. ALE przyjdzie trwoga.
  • ~staasek
    (2017-06-15 07:09)
    Pani Rusin niech ruszy dupsko i zrobi cokolwiek ! w kierunku ochrony powietrza,wód ekologii w produkcji żywności itp.Sama zatuwa innych smarując swoje oblicze różnymi upiększaczami.Do krytyki jest wielu tylko robić nie ma kto.Pragnienie kasy przewyższa wszystko.Wstd !!!
  • ~janusz
    (2017-06-14 17:33)
    Oburzają się tylko przydrożne prostytutki niema drzew niema gdzie stać .
  • ~Zwolennik pani Kingi i jej talentu
    (2017-06-14 15:51)
    Troch e kultury szanowna holoto pani Kindze do pięt nie dorastacie ,a tyllko opluwacie.
  • ~żaba z doliny rozpusty
    (2017-06-13 03:01)
    Kingo - wróc do nas - już doliny całe w majtkach!
  • ~Wezwanko na ściankę wolności
    (2017-06-13 02:59)
    Droga Kingo! Nie zaniedbuj swojej najlepszej tradycji i zrób znowu swój popisowy i szeroko zawsze reklamowany numer - pokaż publiczności majtki! - Najlepiej w wysoko uniesionej dłoni - na wzór statuy wolności pokazującej znicz!
  • ~pała
    (2017-06-11 21:47)
    ty sie Kinga wypałuj,tylko ekologiczą pałą
  • ~ROZALIA
    (2017-06-11 13:20)
    A co to za autorytet ta Kinga Rusin , chce zaistniec, jakim prawem krytykuje naszą PANIĄ PREMIER . Wielkie Brawa dla wspaniałej, mądrej PANI PREMIER.