Karolina Korwin Piotrowska: Bóg jest ostatnio w mediach bardzo trendy

| Aktualizacja:

Na czym lansuje się dziś polski show biznes? Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej, celebryci lubiący mówić o swojej prywatności, najchętniej opowiadają obecnie o dwóch tematach - swojej wierze oraz przebytej depresji.

wróć do artykułu
  • ~myszard
    (2017-03-29 11:36)
    Ateizm to ideologia ludzi ograniczonych. Dla nich końcem horyzontu i ograniczeniem jest rozum. Mówiąc wprost - wyżej d... rozumu nie podskoczą. A wierzący owszem - sięgają wyobraźnią znacznie dalej i siłą rzeczy mają przez to lepszą perspektywę. Logiczne ;)
  • ~Sru
    (2017-03-29 08:52)
    Młody członek mojej rodziny na widok auta do wywozu szamba,powiedział - siorbara. Nie wiem dlaczego to sobie przypomniałem.
  • ~łoj łoj ola
    (2017-03-28 22:52)
    Raptem przed chwilą było w mediach bardzo trendy być homoseksualistą ż y do wskie go PO-chodzenia i to plus mega obnoszenie się tym. Teraz taka zmiana i tyle.
  • ~elf
    (2017-03-28 16:33)
    Na tym polega polska patologia religijna ;bóg to biznes nikt go nie widział ,nie słyszał a kasa leci że hej !!! Ateizm jest pożyteczniejszy bo kieruje się rozumem zamiast wiarą gusła i brednie
  • ~Bb
    (2017-03-28 14:27)
    Ciotax na wybiegu.
  • ~rere
    (2017-03-28 13:38)
    Wolę to, niż NIC . Korwin Piotrowskiej
  • ~Filip
    (2017-03-28 12:18)
    Szkoda tylko, za pani Karolina uważa wszystko płynące z zachodu (zdjęcia, wywiady itp) jako lepsze niż nasze, polskie. Czas już pozbyć sie pokomunistycznych kompleksów.
  • ~tak
    (2017-03-28 11:53)
    wolę słowo BÓG i wiarę w niego niż w bożka- złotego cielca -który przynosi kłamstwo ,zamęt ,chaos i patologie
  • ~wiaratakwBOGA
    (2017-03-28 11:50)
    wolę słowo BÓG i wiarę w niego niż w bożka- złotego cielca -który przynosi kłamstwo zamęt chaos i patologie
  • ~kar
    (2017-03-28 11:06)
    Nie zauważyłem, żeby Bóg w polskojęzycznych mediach był trendy. Jest co najwyżej obiektem hejtu pseudocelebrytów.......
  • ~memfis
    (2017-03-28 10:47)
    Korwin Piotrowska - ulubiona guru Der Dzienika i jego durnych czytelnikow.