Korwin Piotrowska o gwiazdach mówiących o swojej wierze: Wszyscy tacy bogobojni. Fałsz na kilometr

| Aktualizacja:

W ostatnim czasie coraz więcej polskich gwiazd decyduje się na publiczne wyznanie swojej głębokiej wiary. Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej jest to przejaw koniunkturalizmu.

wróć do artykułu
  • ~cid
    (2017-03-26 10:06)
    A co ta pani sądzi o Nergalu? Autentyk to czy koniunkturalny fałsz na kilometr...?
  • ~k
    (2017-03-26 10:13)
    Pani Karolino kazdy sadzi wedlug siebie,szkoda ze w p. sercu nie ma miejsca dla BOGA najgorsze jednak jest to, ze tych ludzi ktorzy mowia o MILOSCI DO BOGA ,WIERZE W BOGA posadza p. ze udaja i sa falszywi.Nie przyszlo p. do glowy,ze moze wlasnie teraz jest prawdziwa demokracja, ze nie trzeba sie juz obawiac ze na lukratywnych stanowiskach mogli byc tylko ateisci /musieli mowic tak, a po kryjomu niektorzy chodzili do kosciola/ze mozna mowic glosno, ze jest sie osoba wierzaca i nikt juz nie bedzie cie napietnowal,smial sie z ciebie i nie bedzie mial ci to za zle ze jestes WIERZACY W BOGA.
  • ~równy wojewodzie
    (2017-03-26 10:31)
    Dzięki memu masochizmowi i zaglądaniu na stronę Dziennika wciąż pamiętam jeszcze o tej raschpli. Czy można nie nazywać kobiety z domu Sommer polskim, szlacheckim nazwiskiem, do którego straciła prawo rozwodząc się?
  • ~re
    (2017-03-26 11:11)
    Wszyscy z K-oszernych O-dwodów D-ywersyjnych mają polskie nazwiska nawet na ska, ski, cka, cki. Wieczna mowa o troskę o Polskę i Polaków, a nawet demokrację, w której cała władza byłaby w ich łapach. Fałsz na odległość!
  • ~Koryto, Koryto, Koryto!
    (2017-03-26 11:14)
    Obrona demokracji hłe, hłe, hłe, a to niby co jest według obrończyni prawdy?
  • ~paleo
    (2017-03-26 11:36)
    Najbardziej to jest fałszywa Korwin - Piotrowska bo wstydzi się swojego nazwiska i z Sommer zmienia je na Korwin -Piotrowska i chce uchodzić za polską arystokrację lecząc tym swoje kompleksy i buduje swoje nędzne ego
  • ~KARTOFEL I-SZY
    (2017-03-26 11:39)
    Karolinka z miastka Glinka puszcza bączka co godzinka. Zaprawdę godne to i ..... Poszła Karolinka do Gogolina, a Karlicek z flaszką wina pomyka za nią ino kurz leci bo może ją przeleci.
  • ~Ida
    (2017-03-26 12:07)
    Uważam ze ze swoją wiarą nie powinno się odnosić. Wierzysz to wierz, i nikogo nie powinno to obchodzić. Czy ludzi oglądający tv interesuje to czy Ty wierzysz czy nie?Nie! I przestańcie robić z siebie idiotów."CELEBRYCI".
  • ~Miszczu
    (2017-03-26 12:13)
    PiSowskie hejterstwo do kościoła marsz,a nie przed komputery. Ojciec dyrektor się zdenerwuje, bo na tacę nie dacie.
  • ~morella
    (2017-03-26 12:26)
    Ma rację , czy przeciętny Polak pbnosi się publicznie. z wiarą tak jak. to czynią ci. pożal się boże " celebryci" nie ? . Idzie do. kościoła i się. modli .
  • ~sprawna inaczej.
    (2017-03-26 12:29)
    Zwykła lewacka ladacznica,która zabiła by maleńkie dziecko ,a pochyla się nad ściętym drzewem.
  • ~Blazen z zoliborza
    (2017-03-26 13:57)
    Pani redaktor wyrażając zgodność poglądów z panią,mam wrażenie ,ze niektorym z tych co to tacy Bogobojni.Ktoś pomylił miejsce wyproznienia i pod czrepem maja zawartość nocnika.
  • ~qqq
    (2017-03-26 17:26)
    Prawdę mówi. Rzygać się chce jaki Karolak się zrobił cnotliwy.
  • ~Putto
    (2017-03-26 18:44)
    W Niemczech w 16 wieku ustalono "czyja władza tego religia" w Polsce jest teraz podobnie a więc 400 lat za Niemcami
  • ~Janusz
    (2017-03-26 20:00)
    Publiczne obnoszenie sie z wiara to czysty ekshibicjonizm . Porownalbym tych ludzi do kogos kto stoi w parku w plaszczu i rozchyla go gdy ktos przechodzi i pokazuje to co tam ma lub to czego nie ma . Miedzy pierwszymi i drugimi postawilbym znak rownosci . Pozdrawiam !
  • ~bertsi
    (2017-03-26 20:05)
    Klasyczny przykład mowy nienawiści.
  • ~parafianin
    (2017-03-26 20:35)
    w poprzednim ustroju widziałem wielu żarliwych komunistów, a dzisiaj są oni żarliwymi i to bardzo katolikami . nawet przestałem się z tego śmiać
  • ~qba
    (2017-03-26 21:08)
    Dlaczego?? Bo mamy wreszcie wolnosc slowa w pelnym znaczeniu i obecnie nikt sie nie bedzie nasmiewal z wiary?! Taka Pani bystra i obyta a tego nie rozumie??
  • ~Amerykanski szpion
    (2017-03-26 21:14)
    Powiedziała prawdę o kołtunach celebrytach.To środowisko zawsze łasiło się do władzy bez względu na panujący ustrój.Cóż celebryci już tak widocznie mają.
  • ~hanecke
    (2017-03-26 23:10)
    Wolę osobę bogobojną niż idiotkę w typie Korwin Piotrowskiej czy innej Krupy.A tak na marginesie to tworzenie przez Dziennik z Korwin Piotrowskiej jakiegoś autorytetu intelektualno-moralnego jest po prostu żenujące!

Może zainteresować Cię też: