Edyta Górniak zaistniała na polskiej scenie jako bardzo młoda dziewczyna, która oczarowała publiczność swoim nietuzinkowym głosem. Z początku jej kariera rozwijała się błyskawicznie i owocowała kolejnymi wielkimi przebojami. Niestety z czasem muzyka zaczęła schodzić na dalszy plan, a Edyta bardziej niż sceną zajmowała się opowiadaniem w mediach o swoim życiu prywatnym.

Reklama

Ostatnia płyta Górniak ukazała się 5 lat temu i mimo, iż fani wciąż pytają o kolejną, piosenkarce nieustannie coś staje na drodze do wydania nowego albumu. Ostatnio z lubością opowiada w mediach o swoim nowym życiu w Stanach Zjednoczonych, o problemach zdrowotnych swoich i syna oraz byłym mężu. Karierę polskiej divy nie bez złośliwości skomentował Kuba Wojewódzki:

Edyta Górniak pojawiła się na gali podczas wręczenia nagród Grammy 2017 w Los Angeles. To jeden z największych sukcesów wokalistki od ostatnich lat. Jest szansa, że będziemy go długo świętować pomiędzy kolejnymi nienagranymi płytami – napisał tygodniku "Polityka"