Kinga Rusin: Dobrze wyedukowany naród nigdy nie zgodziłby się na to, co się teraz wyczynia!

| Aktualizacja:

Kinga Rusin wielokrotnie oburzała się na obecną politykę ministra środowiska, Jana Szyszki. Teraz dziennikarka jest zbulwersowana faktem, iż politycy PiS przegłosowali nowelizację ustawy o ochronie środowiska.

wróć do artykułu
  • ~racjonalizator
    (2016-12-25 10:04)
    Jak Platfusy chciały sprzedać polskie lasy (ale się to nie udało) to nie protestowała. Cała ta nagonka resortowych dzieci jest śmieszna.
  • ~max
    (2016-12-25 10:12)
    swinka pigi nastepna gwiazda po i kod nowoczesna nie Polka...
  • ~pardons
    (2016-12-25 10:21)
    SIANIE DEZINFORMACJI ciac mozna na dzialce
  • ~GPU
    (2016-12-25 11:00)
    Ta Pani niech sama sie doedukuje. W Usa nikt sie nie oyta o zgode na wyciecie drzewa w swoim ogrodzie.
  • ~Andrzej
    (2016-12-25 09:44)
    Nie znam tej Pani, ale mam dla niej radę - niech założy partię, zwycięży w wyborach, zmienia prawo itp. I jeszcze pytanie - co wspólnego mają organizacje ekologiczne z demokracją? I dlaczego mają się wypowiadać pierwej niż "suweren" ? :)
  • ~Qbanczyk
    (2016-12-25 10:10)
    Rusin przestań z siebie robić nawiedzoną obrończynię drzew. Węż ty wyedukowana zajrzyj w statystyki zalesienia Polski w latach 1950 i dzisiejszych. Może ujrzysz, że lasów przybyło to i drzew przybyło. Sama się doucz, a innych nie pouczaj.
  • ~sort nad sortami
    (2016-12-25 10:26)
    Szkodliwa jak stonka na polu.
  • ~Weredyk
    (2016-12-25 10:38)
    Dlaczego ktokolwiek z IQ wyzszym niz temperatura ciala powinien sie liczyc ze zdaniem tej kobiety? Ani to pisarka, anie dziennikarka! Fachowiec od lansowania wlasnej osoby i interesow. Kobieto SPADAJ NA DRZEWO ZE SWYMI OPINIAMI i zabierz bylego meza.
  • ~SYLVEK
    (2016-12-25 10:05)
    Rusin czy ruska - wsio rawno - a kto powiedzial wycinac jak leci .??? Poskacz na chodniku a twoi siedza o glodzie do 11 w Sejmie - Chca mediow w Selmie - to postawic im kamery - i puszcza w TV Trwam - Big Brothers w wykonaniu PO i Nowoczesnej.
  • ~vh
    (2016-12-25 11:15)
    Maz ja zostawil i wolal przechodzony lachociag z powodu tej bezdennej glupoty...
  • ~!
    (2016-12-25 22:56)
    Wręcz odwrotnie proszę Pani. Źle wyedukowany naród, niczym niedouczone głupie snoby, kiedyś wybrał peło. Terazten sam naród zdobył wiedzę czym ta mafia była, i teraz lepiej wyedukowany naród wybiera PIS. To co działo się za rządów peło to była prawna, medialna, finansowa, kulturowa sodoma i gomora. Edukacja nie poszła w las. Nigdy więcej afer, kpiny z Polków, inwestycji wbrew interesom Polski. Wyedukowany naród nie wybierze peło, aferzystów, złodziei, snobów, picerów, pozerów, udawaczy, fałszywej elity.
  • ~she
    (2016-12-25 17:30)
    To co takie Kingi zrobiły narodowi, to gdyby naród był nie wyedukowany to by was wymordował. Kinga masz szczęście że jesteśmy wyedukowani i nie mordujemy.
  • ~walek
    (2016-12-25 14:37)
    Szanowna Pani. Dla uświadomienia: naród niemiecki, który wydał takich ludzi jak Goethe, Mozart, Humboldt też się skundlił i oddał bez walki władzę Hitlerowi.
  • ~Nie wiem
    (2016-12-25 12:42)
    kim ona jest i co reprezentuje ale jest żałosna
  • ~obserwator
    (2016-12-25 13:18)
    Akimjest pani Rusin? Jakie ma wykształcenie i kompetencje? Kompletna ignorantka z ładną buźką.
  • ~Kornik Drukarz
    (2016-12-25 14:20)
    Żądam natychmiastowego wstrzymania wycinki drzew!
  • ~Kot
    (2016-12-25 23:06)
    Pani Kingo ma pani rację pozdrawiam
  • ~windy_city
    (2016-12-25 12:24)
    Myślę, że prostactwo jest warunkiem sine qua non /przepraszam za trudne słówka/ członkostwa w PiSuarze... co zresztą dowodnie widać po komentarzach! PiS off!
  • ~konserwatysta
    (2016-12-25 10:10)
    Przed wojną 70% Polaków to byli wieśniacy, którzy w dużej części nie potrafili czytać i pisać. Inteligencja przedwojenna, czyli ci, którzy mieli maturę, to było nie więcej niż 5% społeczeństwa. Dodatkowo, inteligencja i mieszczaństwo poniosło relatywnie największe straty w czasie okupacji. Wioska, z wyjątkiem Zamojszczyzny, przetrwała nienaruszona. Po wojnie z wioski postanowiono zrobić nową inteligencję. Ten proces kiedyś zakończy się pozytywnym rezultatem, ale do tego jest jeszcze daleko. Na razie mamy to co mamy, wioska rządzi i jeszcze długo będzie miała istotny głos w wyborach. Dlatego Jarosław nie jest ostatnim takim Kaczyńskim, który dojdzie jeszcze w Polsce do władzy. Następny dołoży do 500+ beret i alpagę i będzie miał zapewnioną wygraną. Niestety, taka gmina!
  • ~GPU
    (2016-12-25 18:55)
    Kobieta ze zdjecia z prezydentem ktory klamal pod przysiegą zdrodzal źonę z cygarniczką i jeszcze bedsc z tego dumna śmie pouczać Polakow ktorych gospidarka leśna jest jedną z najlepszych na świecie. Nie wiem gdzie ten clinton jeszcze wsadzal tym paniom cygara ale mam nadzieje ze tam gdzie lewińskiej a nie do glowy.