Kinga Rusin: Dobrze wyedukowany naród nigdy nie zgodziłby się na to, co się teraz wyczynia!

| Aktualizacja:

Kinga Rusin wielokrotnie oburzała się na obecną politykę ministra środowiska, Jana Szyszki. Teraz dziennikarka jest zbulwersowana faktem, iż politycy PiS przegłosowali nowelizację ustawy o ochronie środowiska.

wróć do artykułu
  • ~Guwernantka
    (2017-01-21 18:06)
    Rusinko droga! Myślałem, że po tym jak cię syfi lis zostawił, to nieco zmadrzejesz. Ale płonne to były nadzieje.
  • ~Jeronimo
    (2017-01-09 22:05)
    Świnka ma tyle do powiedzenia co PIGI w mapet schow...
  • ~Ert
    (2016-12-31 16:22)
    Widać że miała do czynienia z lisem...
  • ~bc
    (2016-12-31 12:21)
    Nie cierpię tej Pani to fakt. Ale tu w tym temacie ma rację.Kto tego nie zauważył jeszcze niech odtworzy wreszcie oczy. Obudź się. Po prawie rocznym zwycięskim bankiecie zaczęło się dojenie nie zważywszy na nic i na nikogo.
  • ~Kuba
    (2016-12-30 23:13)
    W Anglii nie mówiąc o Irlandii nie mają lasów i żyją. My mamy lasy, tylko w jakim stanie? Wystarczy wejść do któregoś. A co następny chwast Topola osika ma zabić kogoś? Wycinać też trzeba z głową. A nie tylko opowiadać. Rację mają jedni i drudzy, bo na cmentarzach i wokół obiektów sakralnych aż roi się od starodrzewia. Nie mówiąc o Czarnolesie i dworku Jana Kochanowskiego. Wstyd by takie stare drzewa rosły. Z drzewami jest jak z Emerytami za długo żyją.
  • ~mors
    (2016-12-30 18:31)
    Nie wiem co ustawa mówi o lasach państwowych, jeśli zaś chodzi o wycinkę drzewa we własnym ogrodzie, które zostało posadzone własnymi rękoma, to jak najbardziej jestem za!!! To co wymyśliła PO z tymi karami kilkusettysięcznymi za wycinkę drzewa, to było tak nienormalne i idiotyczne, że już gorzej być nie mogło!
  • ~azbest
    (2016-12-30 12:59)
    szanowana Pani niedoczytała że ustawa nie dotyczy ustawy o lasach w tej ustawie reguluję się sposób wycinki drzew na działkach prywatnych czy w ciągach dróg mam pytanie czy moglibyście się Państwo zdecydować czego bronicie ? czy jak zginie kierowca na drzewie bo wypadnie z drogi - a dużo takich dróg jest to będziecie winić kierowcę że za szybko jechał czy zarządce drogi że drzew nie wyciął kolejne pytanie jak sobie posadziłem 20 lat temu drzewa i je chce zmienić bo sie moda zmieniła na swoje działce to się mam pytać Ekologów o to ? Gminę ? czy kogo jeszcze ? jak to jest działka budowlana ? w końcu to państwo ma być tanie ? czy nie ?
  • ~Krystyna2016
    (2016-12-30 08:49)
    dobrze wyedukowana Kingusia i jej złote myśli,rozbawia mnie ta pinda
  • ~ab
    (2016-12-29 19:16)
    Rusin nie wiesz o czym mowa- doucz się i nie skomlij głupot.
  • ~katar
    (2016-12-29 18:15)
    mieliscie tzw.celebryci wyjezdzac z Polski po zwyciestwie PiSu i co znowu klamstwo w waszych ustach
  • ~edekzewsi
    (2016-12-29 17:11)
    Czy u Billa brandzla tez spiewala do mikrofonu jak Monika L.?
  • ~t.
    (2016-12-29 12:27)
    A gdzie byla jak Platfusy chcialy sprywatyzowac lasy ???
  • ~anty
    (2016-12-29 11:39)
    ci pisowcy hejteży mają zamiast komórek mózgowych sam kwas nienawiści i zawiści
  • ~Barbara
    (2016-12-28 21:50)
    Nie upłynie dużo czasu a KOD i inne lewactwo poodgryzają sobie swoje własne pazurki. Już widać jak słabną, bo podpierają się coraz gorszymi autorytetami. Brawo Prawo i Sprawiedliwość, Wasze notowania idą do góry. Panie Jarosławie jest Pan Wielki !!!
  • ~woow
    (2016-12-28 21:01)
    Przeciez mogli dyskutowac, tylko zamiast dyskusji woleli awanture
  • ~poprawny
    (2016-12-28 17:33)
    Kinguś ? a czy Ty miałaś taki za mały że wróciłaś do kraju ! to się DOEDUKUJ ,bo co ty możesz wiedzieć o ludziach po zawodówkach,samoukach i innych ,co myślą o tobie jak występujesz w TV ,twoje oczy mówią wszystko o tobie, także nie odnoś się do ogółu ,a jeżeli masz w okół siebie takich ludzi to poprostu powiedz im to
  • ~POLAK STAREJ DATY
    (2016-12-28 16:58)
    Prosze pani czlowiek kulturalny nie obraza innych inteligecje ma sie w genach ,co nie widac po pani troche pokory kobieto . Musze pania obrazic ,bo nato pani zasuzyla Uroda nie idzie w parze z inteligecja ,a pani jest tym przykladem Obrazila pani 80% spoleczenstwa to grzech.
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2016-12-28 14:31)
    Kinga Rusin jest klasycznym przykladem udanej UBeckiej edukacji.
  • ~Mgr
    (2016-12-28 14:24)
    To jakoś żart żeby jakaś głupia Rusin, która nigdy w życiu nie potrafiła nawet podrzędnych studiów skończyć pouczała kogoś nt edukacji. Niech prostaczka najpierw sama uzupełni braki w swoim wykształceniu, a pózniej kogoś poucza.
  • ~Za PO-PSL Lasy Polskie pod topór
    (2016-12-28 14:06)
    Była władza, B. Komorowski, politycy Platformy i PSL, muszą nam wszystkim odpowiedzieć na następujące pytania: 1. Jak wynika z ujawnionych dokumentów na portalu WikiLeaks, w 2009 r. ambasador Victor H. Ashe zaraportował do Departamentu Stanu USA, że pieniądze na pokrycie kosztów restytucji rząd zamierza zdobyć sprzedając „państwowe nieruchomości oraz lasy”. „Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, […] by »dołożyli się do rekompensat«, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości. 2. Kto upoważnił ówczesnego Marszałka Sejmu B. Komorowskiego (styczeń 2009) do złożenia takiej deklaracji, niezgodnej z Konstytucją, ustawami, ustrojem Lasów Państwowych, wolą Polaków? 3. Czy ze względu na tę obietnicę rządząca koalicja zdecydowała w grudniu 2014 r. o odrzuceniu obywatelskiego projektu ustawy w sprawie Lasów Państwowych i wyprzedaży polskiej ziemi, pod którym podpisało się 2,5 miliona Polaków? 4. Czy z powodu tej obietnicy Komorowskiego rządząca większość próbowała chwilę potem zmienić Konstytucję by wprowadzić furtkę do ich prywatyzacji i przekształceń w przypadkach „uzasadnionego celu publicznego”? Czy cel reprywatyzacyjny miał być jednym z tych „celów publicznych”? 5. Jakie jeszcze inne tego typu niejawne zobowiązania zostały podjęte w rozmowach z obcymi dyplomatami, premierami, prezydentami, kanclerzami przez Komorowskiego, Tuska, Kopacz, Piechocińskiego i innych? Czy były/są wśród nich obietnice likwidacji polskiego przemysłu stoczniowego, wydobywczego i innego? Gdyby 2015 rok padł łupem Komorowskiego i koalicji PO-PSL, to skok na Lasy w końcu by się dokonał… Ujawnione tajne notatki amerykańskiego ambasadora w Polsce, donoszącego o obietnicy B. Komorowskiego sprzedaży lasów państwowych, by sfinansować ży owskie roszczenia reprywatyzacyjne, wymagały reakcji opinii publicznej. Ale tej reakcji nie było. Nie było też reakcji wyedukowanej Kingi Rusin.