Kożuchowska o przyjęciu orderu z rąk prezydenta Dudy: Nie dam się wciągnąć w dyskusje polityczne

Małgorzata Kożuchowska została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, który przyznał jej prezydent Andrzej Duda. Kiedy cześć fanów uznała przyjęcie honorów za przejaw sympatyzowania z obecną władzą, aktorka zapewniła, że order nie ma dla niej wymiaru politycznego.

wróć do artykułu
  • ~cid
    (2016-11-15 11:42)
    Spokojnie, rzeczowo i mądrze.
  • ~SYLVEK
    (2016-11-15 09:57)
    P.Kozuchowska to wspanialy czlowiek i aktorka .- order to za malo . no i piekna kobieta
  • ~Plotus
    (2016-11-15 09:58)
    Brawo p. Kożuchowska!
  • ~Nika.
    (2016-11-15 11:42)
    Pani Małgorzato,dobrze Pani odpowiedziała tym idiotom,jest Pani b. mądrą kobietą.
  • ~ajax
    (2016-11-15 11:59)
    Czyli według krytyków Kożuchowskiej z partią rządzącą nie wolno sympatyzować, a opozycją jak najbardziej?
  • ~ ect...
    (2016-11-15 12:27)
    Jak widać są aktorki i aktorzy, którym nikt i nic nie wyprało mózgu, co świadczy o normalnej rodzinie i właściwej edukacji w domu rodzinnym oraz niewypaczonym zdrowym światopoglądzie. Brawo pani Małgosiu! Niestety jest kilku takich baranów jak De Niro, ale w znacznej mniejszości.
  • ~adam
    (2016-11-15 10:39)
    Tak tak panie Maliniak radiomaryjne rodziny w pierwszej kolejności.Talentu za grosz no może trochę z Mroczków.
  • ~ktoś
    (2016-11-15 11:02)
    Trzeba wiedzieć z KIM się zadawać, rezolutna panienko!
  • ~jajakoja
    (2016-11-15 11:13)
    to akurat najwyzszy poziom kultury dla obecnej wladzy, ponad ten poziom nie jest w stanie wyskoczyc, jedynie seriale i serialowe aktoreczki tworza ich kulture.
  • ~awanpost
    (2016-11-15 10:20)
    no coż...istniało wielkie prawdopodobieństwo, że inni mogli odmówić przyjęcia "medalu". Kożuchowska, obywatel i aktorka. Czy zasłużona?, na pewno..."kwiatek na kożuchu" obecnej władzy!
  • ~dno
    (2016-11-15 13:50)
    kożuchowska jest pewnie dumna z tego, że jest celebrytką która wspiera łamanie konstytucji w imię sukienek i ścianek kolorowych ! to i tak mizerna aktorka promowana przez cienkich bolków pismaków !
  • ~c-historyk
    (2016-11-15 17:47)
    Hahahahaha ojciec wygrał Kożuchowskiej order na organach u Rydzyka.
  • ~Fruzia
    (2016-11-15 13:23)
    nic dziwnego...przecież kożuchowska jest tym słynnym, ukochanym ruchadłem leśnym maliniaka....
  • ~ole
    (2016-11-15 17:57)
    To graj taką lizusowatą ........... ku chwale Rydzyka i nazistów.
  • ~Ela
    (2016-11-15 14:46)
    Ale...za co zasłużona?Za granie w telenowelach?
  • ~aga
    (2016-11-15 12:49)
    Co M jak milosc ma wspolnego ze sztuka . No chyba ze noszenie mocherowej beretki jest w modzie :)
  • ~Adam G.
    (2016-11-15 19:44)
    Dla mnie p. Kożuchowska to uosobienie kobiecości, piękna ; mój typ kobiety. Szkoda, że dała się tak podejść tak miernej władzy, która niszczy w polskiej kulturze to, co jest oryginalne i wybitne / zob. sądy Wajdy, Pszoniaka, Jandy, Stuhra i in./. Symbolem tej władzy jest min. kultury Gliński i ... komsomolec Misiewicz. Trzeba bardzo uważać na romans z tą autorytarną władzą, bo ona przypomina tę najgorszą z okresu stalinowskiego.
  • ~idiotka farbowana
    (2016-11-15 23:29)
    I Ona wierzy, ze bez poparcia ojca Dyrektora Rydzyka ten Krzyz dostala. Udaje naiwna. A tatus to gdzie pracuje jak nie w Radiu Maryja?? Popatrzcie jaka nieskalana polityka!!!
  • ~Jan
    (2016-11-15 17:35)
    Bardzo lubię p. Kożuchowską, ale jednak gdy przyjmuje się order od prezydenta, trzeba sobie postawić pytanie, czy ta władza nie chce mnie kupić, nie chce potraktować instrumentalnie. Przecież p. Kożuchowska wie, co się stało z Teatrem TV / np. spektakl J. Stuhra/, co się dzieje w znanym na całym świecie teatrze wrocławskim / przysłany w teczce nowy dyrektor, mierny , ale wierny/ , co się dzieje w TV i Radiu publicznym /nawet w okresie komuny nikt nie dotknął Trójki/... I przy odbieraniu odznaczenia to trzeba wziąć pod uwagę.
  • ~Loko
    (2016-11-16 08:36)
    Za co ten order ? To chyba pomyłka! Przecież to beztalencie z piskliwym głosikiem i głupim wyrazem facjaty ! Śmieszna Mostowiakowa !