Kożuchowska o przyjęciu orderu z rąk prezydenta Dudy: Nie dam się wciągnąć w dyskusje polityczne

Małgorzata Kożuchowska została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, który przyznał jej prezydent Andrzej Duda. Kiedy cześć fanów uznała przyjęcie honorów za przejaw sympatyzowania z obecną władzą, aktorka zapewniła, że order nie ma dla niej wymiaru politycznego.

wróć do artykułu
  • ~SYLVEK
    (2016-11-15 09:57)
    P.Kozuchowska to wspanialy czlowiek i aktorka .- order to za malo . no i piekna kobieta
  • ~Plotus
    (2016-11-15 09:58)
    Brawo p. Kożuchowska!
  • ~awanpost
    (2016-11-15 10:20)
    no coż...istniało wielkie prawdopodobieństwo, że inni mogli odmówić przyjęcia "medalu". Kożuchowska, obywatel i aktorka. Czy zasłużona?, na pewno..."kwiatek na kożuchu" obecnej władzy!
  • ~adam
    (2016-11-15 10:39)
    Tak tak panie Maliniak radiomaryjne rodziny w pierwszej kolejności.Talentu za grosz no może trochę z Mroczków.
  • ~ktoś
    (2016-11-15 11:02)
    Trzeba wiedzieć z KIM się zadawać, rezolutna panienko!
  • ~jajakoja
    (2016-11-15 11:13)
    to akurat najwyzszy poziom kultury dla obecnej wladzy, ponad ten poziom nie jest w stanie wyskoczyc, jedynie seriale i serialowe aktoreczki tworza ich kulture.
  • ~Nika.
    (2016-11-15 11:42)
    Pani Małgorzato,dobrze Pani odpowiedziała tym idiotom,jest Pani b. mądrą kobietą.
  • ~cid
    (2016-11-15 11:42)
    Spokojnie, rzeczowo i mądrze.
  • ~ajax
    (2016-11-15 11:59)
    Czyli według krytyków Kożuchowskiej z partią rządzącą nie wolno sympatyzować, a opozycją jak najbardziej?
  • ~ ect...
    (2016-11-15 12:27)
    Jak widać są aktorki i aktorzy, którym nikt i nic nie wyprało mózgu, co świadczy o normalnej rodzinie i właściwej edukacji w domu rodzinnym oraz niewypaczonym zdrowym światopoglądzie. Brawo pani Małgosiu! Niestety jest kilku takich baranów jak De Niro, ale w znacznej mniejszości.
  • ~aga
    (2016-11-15 12:49)
    Co M jak milosc ma wspolnego ze sztuka . No chyba ze noszenie mocherowej beretki jest w modzie :)
  • ~Fruzia
    (2016-11-15 13:23)
    nic dziwnego...przecież kożuchowska jest tym słynnym, ukochanym ruchadłem leśnym maliniaka....
  • ~dno
    (2016-11-15 13:50)
    kożuchowska jest pewnie dumna z tego, że jest celebrytką która wspiera łamanie konstytucji w imię sukienek i ścianek kolorowych ! to i tak mizerna aktorka promowana przez cienkich bolków pismaków !
  • ~vh
    (2016-11-15 14:24)
    Mile zaskoczenie - logiczna argumentacja - plus dla Kozuchowskiej ktora dala ladny odpor hejterom.
  • ~Ela
    (2016-11-15 14:46)
    Ale...za co zasłużona?Za granie w telenowelach?
  • ~RK
    (2016-11-15 15:44)
    Na takie ordery mój dziadek zasłużył prawdziwym poświęceniem podczas wojny. Zagrożeniem życia, drukujac podziemne gazetki, konspiracje. Ja rozumiem i szanuję iż pani Korzuchowska jest zasłużona ale ten dziwny pan obok i jego niedoinwestowana świta dewaluują wszelkie wartości w obecnej polsce.
  • ~Witler
    (2016-11-15 15:59)
    od Bieruta ludzie tez przyjmowali ordery
  • ~Nedzni lajdacy atakuja porzadnych ludzi
    (2016-11-15 16:06)
    Tylko ludzie podli i nienawistni moga sie czepiac PANI KOZUCHOWSKIEJ ,Nigdy nie opowiadala sie politycznie ,Jest wspaniala aktorka ,matka i kobieta ,Jest madra i nie da sie manipulowac ,Idioci ja atakuja ale to sa ludzie niegodni ,owladnieci nienawiscia ,Takich aktorow nam potrzeba , To polityczne aktorstwo maszerujace w zawistnych KODach czy zabierajace glos w sprawach na ktorych zupelnie sie nie znaja tylko sie osmiesza ,Nie bede wymienial ich nazwisk ,wszyscy wiedza ,Wiem natomiast ,ze jest ogromna rzesza aktorow obojga plci ,ktorzy wyznaja filozofie podobna do Pani Kozuchowskiej ,ak na zakonczenie proponuje siegnac do nagrania z TVP info wypowiedz Pana Mieszkowskiego /Nowoczesna a kiedys dyr,Teatru we Wroclawiu o ktorym bylo glosno ostatnio ,bo przegral konkurs / ,To byla kompromitacja tego czlowieka , kidy zaczela sie dyskusja przed Swietem Niepodleglosci 11 listopada w Polsce .,W pleceniu bzdur dorownal juz PETRU i tym nienawistnym kobietom z ugrupowania Nowoczesna
  • ~Jan
    (2016-11-15 17:35)
    Bardzo lubię p. Kożuchowską, ale jednak gdy przyjmuje się order od prezydenta, trzeba sobie postawić pytanie, czy ta władza nie chce mnie kupić, nie chce potraktować instrumentalnie. Przecież p. Kożuchowska wie, co się stało z Teatrem TV / np. spektakl J. Stuhra/, co się dzieje w znanym na całym świecie teatrze wrocławskim / przysłany w teczce nowy dyrektor, mierny , ale wierny/ , co się dzieje w TV i Radiu publicznym /nawet w okresie komuny nikt nie dotknął Trójki/... I przy odbieraniu odznaczenia to trzeba wziąć pod uwagę.
  • ~c-historyk
    (2016-11-15 17:47)
    Hahahahaha ojciec wygrał Kożuchowskiej order na organach u Rydzyka.