Kożuchowska o przyjęciu orderu z rąk prezydenta Dudy: Nie dam się wciągnąć w dyskusje polityczne

Małgorzata Kożuchowska została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, który przyznał jej prezydent Andrzej Duda. Kiedy cześć fanów uznała przyjęcie honorów za przejaw sympatyzowania z obecną władzą, aktorka zapewniła, że order nie ma dla niej wymiaru politycznego.

wróć do artykułu
  • ~Paulina
    (2016-12-27 14:57)
    Osoby takiego pokroju jak ta stronnicza, jak ona tam sie zwie Janda zawsze bedzie zazdroscila. Zadnego filmu z nia nie ogladalam i szczerze odradzam.
  • ~Next
    (2016-12-18 22:06)
    Pani Kożuchowsko - mistrzowie w szkole teatralnej uczyli i mimo starań jak widać nie nauczyli. Nic nie pomoże gdy się ma talent na miarę ścianki celebryckiej do pozowania do zdjęć i twarz sklonowaną poprawkami jak miliony innych równie "utalentowanych". Medal na miarę - po prostu..
  • ~Gran
    (2016-12-18 22:00)
    Pani Kożuchowska - choćby nawet dziś nagle gwiazdy zesłał jej odrobinę talentu aktorskiego lub dobry los sprawił że dostałaby choć jedną dobra role - już na zawsze będzie kojarzona z tą wstydliwą nieszczęsną sytuacją,bezwstydem, brakiem honoru, chciwością, kumoterstwem i rodzinnym wspieraniem p.T. Rydzyka - i już nic nigdy tego nie zmieni...
  • ~E1946
    (2016-11-17 23:39)
    Nawet kobieto nie wiesz,ze po szyje siedzisz w tym szambie.
  • ~j23
    (2016-11-17 22:10)
    skoro aktor jest od grania to może by MK coś zagrała (na jakimkolwiek instrumencie)
  • ~j.24
    (2016-11-17 18:42)
    Wstyd było przyjmować z rąk PO. Brawo dla nagrodzonej aktorki i super Prezydenta.
  • ~Magda
    (2016-11-17 18:14)
    Czy to prawda, że tato pani Kożuchowskiej jest zatrudniony przez Ojca Rydzyka?
  • ~bambi
    (2016-11-17 16:29)
    Stara znana klerykała, jak jej tatuś. A więc medal od rezydenta klerykała jak najbardziej się należy...
  • ~Piotr
    (2016-11-17 15:14)
    Bardzo mi smutno, że Pani tak się wyróżniła - w sensie negatywnym - i przyjęła odznaczenie od tej autorytarnej władzy. Czyżby Pani mieszkała w wieży z kości słoniowej? Nie zauważyła Pani, co mówią ludzie uprawiający tę samą profesję, co Pani, np. J. Gajos, W. Pszoniak, K. Janda, D. Stalińska, J. Stuhr i M. Stuhr, A. Seweryn, A. Wajda i wielu, wielu innych. Czy Pani tego wszystkiego nie widzi?
  • ~assamira
    (2016-11-17 13:53)
    to że ktos nam coś daje to nie znaczy ze my mamy wszystko przyjmować troche samokrytyki
  • ~realista
    (2016-11-17 10:47)
    Dyskusja z prezydentem Duda wcale nie jest czyms najgorszym. Sprobuj dyskusji z prezesem Kaczynskim.
  • ~Aktoreczka
    (2016-11-17 09:33)
    Siedzi w szambie politycznym aż po cycki. I nie wylezie już z niego. Dołem też nie da się wciągnąć, by wyleźć.
  • ~hak
    (2016-11-17 06:33)
    czy masz trochę ambicji podrzędna aktorko ?
  • ~grzelas
    (2016-11-17 04:47)
    przykre to przymować ordery od służącego prostego posła.
  • ~Adam
    (2016-11-16 08:53)
    Dla ludzi kultury stygmatyzacja udziałem w doraźnej polityce jest zabójcza. Doświadczeni to wiedzą, a ona biedna dopiero się przekona, że z politykami tego formatu się nie "flirtuje".
  • ~Loko
    (2016-11-16 08:36)
    Za co ten order ? To chyba pomyłka! Przecież to beztalencie z piskliwym głosikiem i głupim wyrazem facjaty ! Śmieszna Mostowiakowa !
  • ~allo
    (2016-11-16 07:15)
    czy masz chociaż trochę ambicji ? jest przeciętną aktorką
  • ~Blazen z zoliborza
    (2016-11-16 06:48)
    Oto jak mozna nagrodzic beztalencie ! Ale nagradza rowniez nkt?
  • ~Senior
    (2016-11-16 06:30)
    trochę to jak medal Virtuti Militari przyznać braciom Mroczkom, albo jak dać w zarządzanie teatr koledze tej pani we Wroclawiu... cóż, by nie było zamieszania to Prezydent nie z Łomny powinien wprowadzić statuetkę Misiewicza wtedy już każdy by wiedział o co kaman... a pani artystka Kożuchowska powinna spojrzeć najpierw w swoje "artystyczne" dokonania potem w lustro...i choć w domowych pieleszach spalić raka ze wstydu...
  • ~Szyba
    (2016-11-16 05:48)
    Pani Małgosiu , odpowiedziała nam pani logicznie i rzeczowo . Trudno się z argumentami które pani przytoczyła nie zgodzić !? Doceniam Pani wielki talent , sprawność zawodową , jestem fanem Pani urody , inteligencji , brakuje mi tylko jednego w Pani karierze , kreacji aktorskich na miarę Pani wielkiego talentu . Jak wiemy odznaczenia są przyznawane za zasługi , wybitne osiągnięcia .......w związku z tym pytam za co ten medal ?