Ewa Minge o ślubie Staraka i Szulim: Winą męża Agnieszki jest jego majątek, wiek i wzrost

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka od miesięcy budzi ogromne emocje. Kiedy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z tej uroczystości, do ataku ruszyli hejterzy. Nowożeńców w obronę wzięła Ewa Minge.

wróć do artykułu
  • ~Dzinia
    (2019-09-02 08:42)
    Typowa polska zawiść!
  • ~rty
    (2019-08-31 06:00)
    Kogo ten miliarder nie miał ? Będzie szybciej w wyliczaniu .Wiem tylko jedno że jakby nie był tym kim jest to z urodą taką by nie zaistniał .gorzej jak przeciętny meżczyzna !
  • ~aurora
    (2016-09-11 17:18)
    Pani Ewo, rozumiem niezgodę na hejtowanie, ale dlaczego Pani sugeruje, że każda kobieta marzy o bogatym mężu? Są kobiety, które marzą, aby samej zdobyć majątek i to się niektórym kobietom udaje.
  • ~x ten co zawsze
    (2016-09-03 07:42)
    Pani Minge to taka osoba, która w mediach szeroko opowiada że jej uroda jest całkowicie naturalna, nigdy żadnej ingerencji kosmetycznej, chirurgicznej itd. Jak ktoś twierdzi, że to wciskanie kitu, to się to nazywa m.in hejtem i mieszaniem się nie nieswoich spraw. Najprostsza zasada - nie latać po mediach z głupimi gadkami na swój temat.Celebryci lubią żeby o nich pisać, lubią być zauważani, organizują sobie ustawki dla paparazzich, na zasadzie "taka jestem popularna że żyć mi nie dają", a potem się fałszywie oburzają jak to ludzie się nadmiernie nimi interesują i ich obgadują. Szulim to też dotyczy.
  • ~tess
    (2016-09-01 20:51)
    Pani Ewo, a nie ma pani wrażenia, że te komentarze może pisać była narzeczona oraz ew. Doda?
  • ~Bogdan
    (2016-09-01 12:40)
    Bogaty bo rodzina OKRADŁA NORMALNEGO POLAKA ZA PRZYZWOLENIEM ch... - NO NA PEWNO NIE ŚP LEPERA KTÓREGO ŻEŚCIE POWIESILI WY K...Y.
  • ~ela
    (2016-08-30 10:33)
    Ale ładnie wygląda Pani Minge w nowej fryzurze .
  • ~troll
    (2016-08-30 09:40)
    a kto zacz owe szulimy /staraki /mingi bo z niczym się to nie kojarzy ,celebryty ??
  • ~morgana
    (2016-08-30 08:35)
    Bardzo mnie interesuje, czy ci, którzy bezinteresownie opluwają Państwa Staraków, mieliby odwagę napisać te plugastwa i podpisać się swoimi nazwiskami?! Odwaga jest bardzo tania, gdy posługujemy się anonimami!
  • ~Gien
    (2016-08-30 07:43)
    Pani Ewo a Pani nie szuka?
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-08-30 03:14)
    Jaka ona ładniutka się zrobiła i z klasą. Prawdziwa hrabia. Ale pałę musi urywać, nie ma co. Gratulacje
  • ~Ha, ha, ha....
    (2016-08-29 20:13)
    Ewa Minge - "two tits and a minge"
  • ~k
    (2016-08-29 19:13)
    W Wenecji ? Nie znam , nie kojarzę . . . Aa , w Wenecji , Kujawsko -Mazurskiej , jasne ! Na bogato . Na wesoło . . . Ale nie zapominajcie Starakowie , że to "Kraina krwawego diabła " !
  • ~Ritka
    (2016-08-29 19:13)
    też się cieszę i życzę pięknej Młodej Parze wiele wiele miłości, szczęścia i radości :)
  • ~zolo
    (2016-08-29 17:40)
    Za rok znów bedziemy rozmawiac o slubie Agnieszki...

Może zainteresować Cię też: