W mediach pojawiły się ostatnio plotki, że związek Agnieszki i Piotra się rozpadł, ponieważ Starakowie nie chciała celebrytki i skandalistki w rodzinie. I choć doniesienia okazały się fałszywe, co udowodnił sam Starak zamieszczając na Instagramie zdjęcie Szulim z podpisem "żoncia", "Super Express" postanowił zapytać dwie gwiazdy o znacznie większym doświadczeniu życiowym, co sądzą o tej relacji:

Reklama

Trzeba zasięgać opinii rodziców. Doświadczenie ma znaczenie. I żeby potem rodzice nie mówili: "A nie mówiłem?!". Jest takie powiedzenie: "Pieniądze szczęścia nie dają", sama się o tym przekona. Wszystko będzie dobrze! Agnieszka jest atrakcyjną kobietą - powiedziała Beata Tyszkiewicz.

Bogumiła Wander zaś, która od dawna nie kryje swojej antypatii wobec Agnieszki Szulim, powątpiewa w jej czyste intencje w tym związku:

Ta osoba mnie nie interesuje pod żadnym względem: ani urody, ani inteligencji, niczego! A jeszcze jej postępowanie... Jej pierwszy mąż, wiem o tym od przyjaciółki, że jego rodzice to też byli zamożni ludzie. Ona po prostu węszy, węszy, węszy, aż wywęszy!