Anna i Robert Lewandowscy budzą ogromne zainteresowanie plotkarskich mediów, a ponieważ są już 3 lata po ślubie, tabloidy nieustannie dociekają, kiedy zostaną rodzicami. Ania nie raz już musiała dementować, że nie jest w ciąży, a mamą zostanie wówczas, gdy przyjdzie na to pora.

Reklama

Ostatnio plotki głoszące, iż rodzina Lewandowskich niebawem się powiększy, pojawiły się a sprawą zdjęcia Lewandowskiej. Trenerka została sfotografowana na jednej z warszawskich ulic, w obcisłej sukience, idealnie opinającej jej sylwetkę. Ciekawscy dostrzegli, że brzuch Ani nie jest tak płaski, jak na pokazywanych przez nią na Instagramie fotkach. Wyjaśnienie było jedno - Lewandowska jest w ciąży.

Ania w końcu postanowiła zabrać głos i pokazała zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Fotkę podpisała:

Z przymrużeniem oka😜 Upsss... Lewandowska wypięła brzuch 😜 jak Cię widzą, tak Cię piszą 😈😍 Wyginam śmiało ciało ✌🏻️😂😂😂 😜 upssss... Lewandowska is showing her abs!fine feathers make fine birds😍😈 😂😂😂 #smile #haha #joke

Trzeba przyznać, że Ania Lewandowska ma do siebie spory dystans. Wszyscy ci, którzy z niecierpliwością wypatrują jej ciąży, będą musieli jeszcze poczekać.

Instagram