Hanna Lis zamyka konto na Twitterze: Nawet ja nie wytrzymuję takiej dawki hejtu

Hanna Lis podjęła decyzję o wycofaniu się z serwisu społecznościowego Twitter. Dziennikarka pożegnała się z obserwującymi ją użytkownikami tłumacząc, iż powodem jest hejt, z jakim się spotyka.

wróć do artykułu
  • ~dal
    (2016-08-15 01:22)
    W sumie naprawde nie ma problemu, sa to obawy i strachy celebrytki, ktora martwi sie ze moze sie tak stac, ze nie bedzie mogla zyc na dotychczasowym poziomie, ktorej jeszcze niedawno dochody wynosily jakies 100 tys. zl miesiecznie, i dlatego publicznie wylewa krokodyle lzy, ze nie ma za co zyc, a niewdzieczny LUD Bozy zamiast jej wspolczuc jeszcze jej dokucza.TYlko tyle.
  • ~sp
    (2016-08-14 14:26)
    Czasami, kto hejt lansuje, od hejtu dostaje rykoszetem. Szkoda, że tylko czasami i trochę późno.
  • ~bib
    (2016-08-13 18:32)
    Każdy ma to czego chciał, zapracowałaś na to.
  • ~Myśliwy
    (2016-08-13 15:43)
    Uwaga! Lisy roznoszą wściekliznę! Czas rozpocząć sezon!
  • ~Elżbieta
    (2016-08-13 15:32)
    Pani Lis , a jak pani mąż prześmiewa się i ubliża , naprawdę mądrym i uczciwym ludziom , to jak pani myśli , jak oni się czują ???? Proszę się więc nie dziwić , że również i państwo jesteście hejterowani i wyśmiewani !!! Myślała pani , że po tych szyderczych i prześmiewczych programach , będziecie państwo traktowań BEZKARNIE......
  • ~xxx
    (2016-08-12 23:28)
    Przez osiem lat szczuła przeciw PiS za co brała 70 000 złotych miesięcznie plus od Tuska PO 50 000 zł premii kwartalnej!! Inni Polacy zarabiali 1500 zł brutto!!Nie odłożyła bidula Lisula ani grosza w czasach tłustych lat??Teraz bidula jest bez pracy i nie ma za co żyć!! Idż pracuj za 1500 zł brutto tak jak twoi rodacy!!
  • ~Jamnik
    (2016-08-12 21:49)
    Lis do nory!
  • ~xserkses
    (2016-08-12 21:44)
    Jeszcze lisa trzba zniszczyć. niech żyje w ubóstwie do końca życia. Za to jaki jest i co robi to mu się należy !!!
  • ~Ale co to jest nienawiść? Tak konkretnie?
    (2016-08-12 21:05)
    Czy ktoś z was mi wytłumaczy, co to - w tak zwanej oficjalnej nomenklaturze - jest nienawiść? Tak konkretnie. Bo - jak dotychczas - przynajmniej u mnie - państwo polskie nie zdało egzaminu z umiejętności formułowania jasnych, poprawnych i precyzyjnych definicji na użytek obywateli. Jakoś się od tego wykrętnie wymiguje!!! --- Co to w ogóle jest ta szemrana "mowa nienawiści"? Czy w wolnym kraju wolny człowiek ma prawo nienawidzić? A jeśli odpowiecie, że nie ma prawa - to czy to nadal jest wolny człowiek w wolnym kraju? Czy jest to nadal obywatel państwa prawa??? Na przykład prawa do miłości lub nienawiści, gdzie wolno kochać piosenki Grechuty i nienawidzić gumowego ś wiń skiego ry ja z pen isem w charakterze cygara...
  • ~Terenia
    (2016-08-12 20:28)
    To nie hejt, to prawdziwe uczucia narodu polskiego do dorobku tej pani. Rozbijała małżeństwa, łże-prezenterka od robieni wody z mózgu telewidzom. Wracaj do GW.
  • ~haha
    (2016-08-12 20:11)
    Oj pani Lisowa, daj pani spokój z tym narzekaniem. Raz na wozie raz pod wozem, zawsze mozna wziąc kredyt zmienic robotę albo męża :-)
  • ~POdode
    (2016-08-12 20:07)
    Hejt to właśnie uprawia ta kobita, która łże jak Bolek , że nie ma kasy, a jednocześnie pławi się w luksusach. Bezczelność w obrażaniu inteligencji - nawet lemingów - jest jednym wielkim hejtem uprawianym przez takich ludzi.
  • ~och nie
    (2016-08-12 19:51)
    Biedna pani Hania! Nie ma pracy , mama chora, dwoje dzieci na utrzymaniu...I jeszcze na wakacjach w Grecji tyle czasu trzeba siedzieć.. Nie od wytrzymania
  • ~złośliwy
    (2016-08-12 19:05)
    Ludzie to jest zawoalowana wiadomość ,że ją już nawet na internet nie stać !
  • ~Co tam jakaś Hanna Lis?!
    (2016-08-12 18:18)
    My od dawna razem z Podgornym Kolą zachodzimy w głowę, jak mogło dojść do tego, że tak zwane "portale społecznościowe" - wymyślone przecież tylko po to, żeby sz czyle mogły się z wzajemnością podwalać do siu siumajtek - stały się nie wiadomo dlaczego terenem aktywności rzekomo dorosłych ludzi, nawet tych podobno (przynajmniej w teorii) odpowiedzialnych za przyszłość i bezpieczeństwo państw, kontynentów i świata oraz platformą kształtowania "opinii publicznej" i uprawiania "polityki" oraz rodzajem magla skrzyżowanego z agencją towarzyską i z "pocztą dyplomatyczną" dla dyplomatołków! De facto jest to niestety skrzyżowanie dziecinnych zabaw w "głuchy telefon" i w "pomidora" - tyle tylko, że zabawiają się w ten sposób ludzie rzekomo dorośli. /// Wcale się nie zdziwię, jeśli Putin na "fejsiku" ogłosi wybuch III Wojny Światowej, a inni "przywódcy światowi" na tymże "fejsiku" będą do niej kolejno zgłaszać akces i "lajkować"! /// Będą potem w różnych częściach globu wybuchać tysiące pracowicie skonstruowanych i skrzętnie zgromadzonych przez 70 lat głowic nuklearnych - a oni dalej sobie będą na "fejsiku" prowadzić dyplomatyczną konwersację! /// Tym sposobem niejaki Zuckerberg wzbogaci się o kolejny wirtualny miliard zielonych, chociaż na świecie realnie ubędzie na przykład miliard ludzi... ... i tak dalej, i tak dalej ... /Aleksy Unijewicz Jewropow/
  • ~Janusz I
    (2016-08-12 17:51)
    A czegóż się spodziewała?!
  • ~ddd
    (2016-08-12 14:53)
    biedna Kedajka, o jej, o jej, miau miau