Karolina Korwin Piotrowska odniosła się do słów Młynarskiej, która zarzuciła uczestnikom "Azja Express" zabawę kosztem biednych:

Reklama

Dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci.

Gospodyni "Magla towarzyskiego" nie zgadza się z koleżanką z branży i proponuje, by podejść do "Azja Express" z większym dystansem:

Obejrzałam zwiastun ze trzy razy i wiem jedno- nie ma nic przyjemniejszego jak patrzenie na celebow kiedy z własnej woli i za kasę dostają po wydepilowanych i wyćwiczonych u Chodakowskiej zadach 😂😂 Wyzysku nie zauważyłam, jedynie trochę prawdy o tych ludziach. Podejrzewam ze ci co krytykują nie oglądając ( bo taka moda nie wiem, nie widziałem ale się głośno wypowiem) gdyby tylko zadzwonił telefon z propozycja rzuciliby wszystko, bo przecież odrobina lansu za kaske nie zaszkodzi. Wkurzona Miko bezcenne. I VictoriaBeckham❤️ . Ludzie wyluzujmy i nie zbawiajmy świata na sile. Oni sami chcieli, kasę wzięli, bedą mieć z tego.....czy fejm czy masakrę to się przekonamy.