Paulina Młynarska w swoich komentarzach publikowanych na Facebooku stwierdziła, że to niestosowne, iż bogaci celebryci z Europy jadą do najbiedniejszych krajów Azji, by bawić się w grę polegającą na przeżyciu za dolara dziennie, bowiem mieszkańcy tego regionu często za taką kwotę muszą utrzymać siebie i swoje rodziny:

Dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci.

Kiedy uczestnicy "Azja Express" zaczęli się bronić twierdząc, że wcale nie są bogaci, Młynarska wkurzyła się jeszcze bardziej: 

Wszyscy jak mantrę powtarzacie " Nie bawiłam/em się w biednych, bo nie jestem bogaty/a!". Nie róbcie z tata wariata! Z perspektywy większości mieszkańców Ziemi, wszyscy Europejczycy są bogaci. Bardzo bogaci! Nawet ci, którzy tutaj są biedni. Doskonale o tym wiecie, niektórzy z Was są przecież doświadczonymi dziennikarzami. W dodatku, Haniu, Gosiu, Radku, Agnieszko i Agnieszko, wasz wizerunek w mediach jest mocno powiązany z zamożnością.

W końcu Paulinie postanowiła odpowiedzieć Agnieszka Szulim, która w "Azja Express" występuje w roli gospodyni:

Co ona znowu bredzi? W "Azja Express" nikt nie udaje biedaków. Dostają jedynie dolara na głowę, żeby wyścig był bardziej emocjonujący. Muszą liczyć na ludzi przez co my lepiej poznajemy mieszkańców Azji i ich kulturę, ale tam nikt nie ma wątpliwości, że oni biorą udział w programie. Niech Paulina pójdzie lepiej po rozum do głowy i pomyśli, ile miejscowi mogli zarobić przy okazji kręcenia naszego programu. To jest olbrzymia produkcja, przy której wiele lokalnych osób znajduje zatrudnienie jako kierowcy, asystenci, obsługa planu. Przygotowanie wszystkich gier i zadań wymaga ogromnych nakładów pracy. Nad programem pracuje olbrzymia ekipa, która musi gdzieś spać, co jeść. Miejscowa ludność przecież na tym zarabia. Robimy ten program wspólnie! Dodam, że bardzo pozytywny program! - powiedziała w rozmowie z party.pl

Program "Azja Express" zadebiutuje na antenie stacji TVN 7 września. Będziecie oglądać?