Magda Gessler ostro do krytyków: Niech spie*** ją! Nikt nie będzie u mnie rządził

Magda Gessler w programie "Kuchenne rewolucje" mówi restauratorom, jakie zmiany powinni wprowadzić w swoich lokalach, by zaczęły przynosić zyski. A czy ona sama zgodziłaby się na rewolucje we własnych restauracjach? Na taki pomysł zareagowała bardzo ostro.

wróć do artykułu
  • ~kibic
    (2016-08-04 09:54)
    Czy w Polsce nie ma zadnej organizacji, ktora zlozylaby wbiosek do prokuratury przeciwko tej tzw. Magdzie Gessler o publiczne uzywanie slow wulgarnych ? Przeciez taka oblesna prostaczka w ogole nie powinna byc pokazywana.
  • ~Ciekawski
    (2016-08-04 11:20)
    Kiedyś panowie nosili podobne peruki jak ta czosnkówna, ale oni mieli złote kowadełko na którym zabijali zwierzątka wyłuskane z tej peruki. Ciekawe czy ta czosnkówna ma również takie kowadełko do tych samych celów.
  • ~Jan S.
    (2016-08-04 16:13)
    Babsko z wyjątkowym tupetem i takąż tapetą na twarzy.
  • ~alik
    (2016-08-04 09:39)
    Znowu ten mop?
  • ~dziadek
    (2016-08-04 09:34)
    Widok tej pełechatej powoduje, ze zmieniam kanał tv.
  • ~lima
    (2016-08-04 10:11)
    ja, po prostu tej nieudacznej kucharki nie ogladam.... przelaczam stacje....,hej...
  • ~Ja-Nina
    (2016-08-05 08:52)
    Pani Magdo, niech Pani się nie przejmuję komentarzami krytycznymi,zazdroszczą Pani i wyglądu i modnej dobranej odzieży i tego ,że ubiera się Pani inaczej niż te wszystkie Panie w kostiumach targowych i wyglądają na 100 letnie babuszki! Tak Trzymać Pani Magdo,ja z mężem oglądamy każdy odcinek i zamierzamy kupić Pani książki.....Jest Pani damą!
  • ~HwwD
    (2016-08-05 23:01)
    ale chamka!..kto by sie spodziewal?!
  • ~ax11
    (2016-08-06 12:11)
    agdzie zasady sanepidu ? bez czepka z ozdobami na palcach i nadgarstkach i ona bedzie dawała ludzia przyklady co maja i jak robic ! ten brud i bakterie do jedzenia przenosi ludzi opamietajcie sienik tego nie widzi?,ona ma napewno pojecie smiechu warte POja lansowalo by wciskała ludzia kit, do rzeki z nia
  • ~Filip
    (2016-08-06 17:16)
    Prymitywny character ktory zrobil kariere na chamstwie, nie prawdopodobnym tupecie i klamstwach. Na przyklad publicznie glosila ze swiatowej slawy rezyser Almodowar to jej znajomy/przyjaciel ktory zapytany o to sie tylko rozesmial i nie znam tej pani powiedzial. To tylko jeden przyklad, nieciekawy obrzydliwy character w srodku i na zewnatrz.
  • ~MC
    (2016-08-06 23:51)
    Ta pani jest nie do strawienia. Tupet i bezczelnosc. Kto ja promuje w tv? Bardzo nieapetyczna osoba.
  • ~Bob
    (2016-08-07 10:55)
    Ja lubię oglądać programy z panią Gessler super osoba ,ciekawa ,pozytywnie nastawiona do wszystkich a że zaklnie od czasu do czasu ,bo jest Polką ,każdy Polak potrafi kląć i tylko ci udający ,,grzeczne dzieci,, tego nie robią publicznie.
  • ~Grazia
    (2016-08-06 18:35)
    Pewni ludzie twierdza że jak nie można zostac lekarzem, naukowcem lub prawnikiem bo nie ma się zdolności to zawsze można zostac kucharzem - artystą, artystą malarzem , rzeżbiarzem , muzykiemj - klakierzy się znajda, odpowiedni krytycy, oraz sponsorzy .Oczywiście nie mam nic do wielkich geniuszy , ktorzy są ponadczasowi..
  • ~JADZIA
    (2016-08-07 14:16)
    TEN WÓR KARTOFLI NIECH STRASZY DZIECI W BAJKACH NA DOBRANOC .
  • ~VALDI
    (2016-08-25 23:00)
    Ja mam zastrzeżenia. Byłem " U kucharzy" zamówiłem eskalopki, paskuda. Od tej pory w mojej rodzinie o marnym jedzeniu mówi się - jak u Gessler.
  • ~Laura
    (2017-05-12 05:30)
    Do osób krytykujących Panią Magdę ! Przeszkadza wam pięknie ułożona i z pewnością utrwalona lakierem fryzura Pani Magdy a nie syf i chamska bezwstydna obsługa kuchni ? Zakurzone pomieszczenia, zupy ze szmaty i te obleśne baby nie potrafiące gotować ! Ten program ukazuje prawdziwe oblicze polskiej kuchni i nieudaczników, którym się wydaje, że coś potrafią. Uwielbiam tą kobietę za to, że nie jest obłudna jak miliony na świecie udających miłe panie. Ponadto Polacy nie lubią mądrzejszych od siebie. Pani Magda jest suuuuper sprawiedliwa ! Pomyślcie tylko jak ma rozmawiać z tą hołotą ? O jakiej kulturze rozmawiamy. Nie dostrzegacie tego, że brudasy podają nam potrawy w brudnych garach, ociekające zjałczałym tłuszczem a my za to płacimy ! Niestety w wielu Polskich domach nadal podaje się jeszcze groszek konserwowy w majonezie, na proszoną kolację. Od 24 lat mieszkam z mężem na zachodzie i oboje wielokrotnie wychodziliśmy po podaniu pomyj z tak zwanych "restauracji" w Polsce !!! Ta wyjątkowa kobieta zna zna świat i zmienia zaścianek . Proszę jej tylko nie przeszkadzać :)
  • ~master of puppets
    (2016-08-31 23:15)
    TVN promuje i lubi prostaków wobec tego ta kuchta ma się dobrze, przed wojną nigdy kucharka nie pchała się na salony a teraz .....?
  • ~Teofil
    (2016-08-07 10:21)
    Pani Gessler coraz bardziej przypomina mi fokę, z postury i niezgrabnego poruszania się.
  • ~anbolux1
    (2016-08-27 12:26)
    U takiej MASZKARY n ie dziwi prewet w gębie.To Żenujące,dla telewizji też!

Może zainteresować Cię też: