Kinga Rusin: Jako wnuczka Powstańca apeluję - nie łączmy współczesnej polityki z ich bohaterską śmiercią

Kinga Rusin zaapelowała o godne upamiętnienie bohaterów powstania warszawskiego. Jako wnuczka jednego z nich przypomina, że powstańcom należy się szacunek i podziw, a nie polityczne spory.

wróć do artykułu
  • ~dana
    (2016-08-01 19:48)
    jako prawnuczka powstańca śląskiego apeluję o zaprzestanie pokazywania warszawiaków jako jedynych polaków w tym kraju!!!
  • ~życzliwy
    (2016-08-01 20:39)
    To dziadek w trumnie się przewraca, pani Kingo niech pani da sobie spokój z TVN,
  • ~polak maly
    (2016-08-01 19:19)
    Trzeba brac przykład z dziadka, a nie zadawać się z ,,CZEERWONA CHOLOTA" !!!
  • ~Reder
    (2016-08-01 19:26)
    Lans na życiorysie dziadka ;(. Dziadkowi chwała ! Wnuczce wała ;( !
  • ~qfe
    (2016-08-01 20:58)
    Rusin jest wyjątkowo obiektywna podobnie jak stacja tv w której pracuje
  • ~kisiek
    (2016-08-01 20:23)
    Jako wnuczka bohatera zastanów się ile emerytury dostają zasłużeni patrioci a ile zasłużeni zbrodniarze i ich potomkowie
  • ~Alersis
    (2016-08-01 22:23)
    Dlaczego tak wiele nienawisci w ludziach, dlaczego daja upust temu tu na forach internetowych? Pewnie dlatego, ze sami z siebie nie sa zadowoleni
  • ~ lis do budy
    (2016-08-01 22:06)
    Wnuczka zwiazana byla z lisia nora...stracila zaufanie i autorytet .
  • ~KatolicyGłosowaliNaHitlera
    (2016-08-01 23:46)
    Ksiądz Jan Sokół był arcybiskupem Słowacji. Chociaż jawnie wspierał nazizm i musiał przyjść Benedykt by w końcu zrobić w kościele porządek z nazistami u władzy kościelnej. Wy tam cicho siedźcie, bo w powstaniu nie byliście. Pamieć o powstańcach ginie, bo ludzie giną, którzy byli tam uczestnikami. Tych ludzi jest tak niewielu, że dzisiaj to mogą mówić o smarowaniu chleba, a nie oceniać całość powstania. Szanuje pamięć, ale nie dam oceniać powstania wąskiej grupce nawet jeśli ma zasługi.
  • ~jula
    (2016-08-02 11:55)
    Pani Kingo ! Z wystąpienia pana Macierewicza wynika ,że wszyscy wnukowie są wnukami Lecha Kaczyńskiego bo on mówił o Postaniu Warszawskim . Nie jestem pewien czy chce pani mieć takiego dziadka ?
  • ~anna
    (2016-08-01 22:29)
    Zadnej nienawisci wreszcie szczera prawda.
  • ~prawnusia pradziadka
    (2016-08-16 20:14)
    byle co POwie aby zaistnieć w mediach

Może zainteresować Cię też: