Małgorzata Rozenek zaraz po powrocie z planu show "Azja Express", w rozmowie z dziennik.pl wyznała, że jest pod ogromnym wrażeniem Hanny Lis.

Reklama

Zawsze podziwiałam ją jako dziennikarkę, bardzo atrakcyjną i inteligentną kobietę z ogromną klasą. Podczas zdjęć do programu, moje przypuszczenia się potwierdziły. Jest niezwykle fajną, inteligentną i dowcipną kobietą. Bardzo miło wspominam czas spędzony z nią w programie. - powiedziała nam perfekcyjna pani domu

Dziennikarka nie pozostała dłużna nowej koleżance i w rozmowie z pudelek.pl nie szczędzi jej komplementów:

Wcześniej nie widziałam Małgosi na żywo. Zadzwoniłam do niej żeby poradzić się, jak ona daje radę psychicznie z rozłąką z dziećmi. To był mój jedyny problem. Spotkałyśmy się na lotnisku i kliknęło. Małgosia jest fantastyczną osobą, ma w sobie tyle ciepła, dobroci bezinteresownej. To jest dziewczyna, która się podzieli ostatnią kromką chleba. Szalenie inteligentna, przepiękna, z biglem. Mam nadzieję, że ta przyjaźń będzie trwała w Warszawie.

Hanna Lis dodała jednak, że na planie programu zaprzyjaźniła się również z innymi gwiazdami, w tym z Izą Miko i Agnieszką Włodarczyk.