Anja Rubik kilkukrotnie już zabierała głos w gorących dyskusjach społecznych i politycznych, jednak dopiero ostatnio udało jej się mocno podkręcić temperaturę na własnym profilu. Oto wpis modelki, który tak rozwścieczył internautów:

Reklama

Zapraszam wszystkich, ktorym los Polski lezy na sercu. 4 CZERWCA godz. 16.00 Plac Bankowy

Komitet Obrony Demokracji wraz z Panami Prezydentami Lechem Wałęsą, Aleksandrem Kwaśniewskim i Bronisławem Komorowskim zaprasza na Marsz „WSZYSCY DLA WOLNOŚCI!”

Rozpoczynamy na Placu BANKOWYM o 16:00. Nie możemy przecież pozwolić, aby Pani Kempa wpływała na to, kto weźmie udział w naszym Marszu.

Kończymy na Placu Konstytucji - miejscu o nazwie symbolicznej. Ustawa Zasadnicza jest przecież gwarantem wolności i swobód obywatelskich.

Zapraszamy wszystkich miłośników Wolności i Demokracji. Na Marsz, na Toast pod Niespodzianką, na spotkanie z Panami Prezydentami, Mateuszem Kijowskim, z Wolnością. Będą też niespodzianki.

Internauci zareagowali na wpis Rubik błyskawicznie, a wśród głosów przeważała ostra krytyka:

W świecie mody może i się pani Anja Rubik odnajduje ale polityka to raczej z pani nie będzie

Właśnie dzięki tym trupom politycznym, tak wielu Polaków musiało wyemigrować. Wstyd Pani Anju za takie żenujące zaangażowanie polityczne. Duży minus!

Z całym szacunkiem Anja, ale weź lepiej zostań przy modelingu, bo TVN Ci mózg wyprał

W zalewie negatywnych komentarzy, pojawiały się i takie, które gratulowały Anji odwagi w wygłaszaniu własnych poglądów i troski o dobro kraju.