Michał Kwiatkowski to piosenkarz, którego kariera rozwija się zarówno w Polsce, jak i we Francji, gdzie odniósł ogromny sukces w tamtejszym talent show "Star Academy". W kraju zyskał rozgłos dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami", a także dzięki swojemu młodszemu bratu - Dawidowi Kwiatkowskiemu, idolowi polskich nastolatek.

Reklama

Po raz pierwszy o swoim homoseksualizmie Michał Kwiatkowski powiedział oficjalnie w 2012 roku. Jak wyznał w rozmowie z "Faktem", chce zachęcać osoby o odmiennej orientacji seksualnej, by nie bały się być sobą:

To co chcę pokazać, to że ja jako gej, a także każdy gej na świecie i w tym kraju, mamy takie samo życie, jak inni ludzie. Kiedy rozmawiam z moim tatą i opowiadam mu o moim chłopaku, to okazuje się, że on ma takie same problemy ze swoją żoną.

W rozmowie z "Galą" zaś, piosenkarz zdradził, że w jego życiu osobistym zaszły spore zmiany, bowiem niedawno oświadczył się ukochanemu:

To ja zdobyłem się na odwagę i oświadczyłem się Maximowi. Nawet nie wiesz, ile kosztowało mnie zadanie pytania: „Wyjdziesz za mnie?". Zaręczyny przygotowywałem od kilku tygodni. Pomogli mi w tym moi przyjaciele oraz rodzina. Wspólnie wybraliśmy pierścionek dla Maxima

Teraz para planuje ślub we Francji:

Na razie jesteśmy na etapie wstępnych przygotowań. Mamy już jednak zarysowaną wizję uroczystości. Część oficjalna odbędzie się w ratuszu w XI dzielnicy Paryża, niedaleko Bastylii, gdzie mieszkamy. Wciąż nie wiemy natomiast, jak będzie wyglądało nasze wesele. Najbardziej chcielibyśmy zorganizować je w jakimś pałacyku w lesie

Gratulujemy i życzymy szczęścia.