Fabuła show "Azja Express" zakłada, że połączeni w pary uczestnicy, mając do dyspozycji wyznaczoną kwotę pieniędzy, muszą dotrzeć do wyznaczonego celu. Aby wywiązać się z zadania, prawdopodobnie będą musieli prosić o pomoc obcych ludzi i godzić się na podróż w warunkach, do których Hanna Lis z pewnością nie jest przyzwyczajona. Z tego też względu martwi się o nią, jej przyjaciółka, Joanna Przetakiewicz:

Reklama

Fakt, Hanka nie ma w sobie nic z harcerki, spanie na mrówkach z pewnością dalekie jest od podróży jej marzeń. Ona jednak ciekawa jest świata i innych kultur. Tak, jak Magda Gessler soczyście opowiada o jedzeniu, Hanka z fascynacją mówi o innych krajach. Przed wyjazdem dużo czytała na temat Azji i sumiennie przygotowywała się do wyprawy – powiedziała projektantka w rozmowie z magazynem "Party".

Hannie Lis w programie partneruje projektant Łukasz Jemioł. Oboje rywalizować będą między innymi z Małgorzatą Rozenek, Radkiem Majdanem, Przemysławem Saletą i Agnieszką Włodarczyk. Czy popularna dziennikarka ma szansę na wygraną w programie? O tym przekonamy się już jesienią, kiedy "Azja Express" zagości na ekranach.