Hanna Lis dotychczas zajmował się dziennikarstwem newsowym i niechętnie angażowała się w jakiekolwiek projekty komercyjne. Udział dziennikarki w stricte rozrywkowym reality show, zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej, może zamknąć jej możliwość powrotu do tego, czym zajmowała się do tej pory:

Reklama

Gdy dziennikarz informacyjny wystąpi w programie rozrywkowym, to zwykle nie ma powrotu do newsów. To bilet w jedną stronę- powiedziała Korwin Piotrowska w wywiadzie dla "Party".

Program "Azja Express" to reality show, w którym pary celebrytów będą miały za zadanie pokonać wyznaczony odcinek trasy w jednym z azjatyckich krajów, za jak najmniejszą kwotę. W każdym odcinku z programem będzie żegnał się jeden z duetów. Hanna Lis wystąpi w produkcji ze swoim przyjacielem, projektantem Łukaszem Jemiołem.

Oprócz dziennikarki, w programie zobaczymy także między innymi Małgorzatę Rozenek, Radosława Majdana, Agnieszkę Włodarczyk, Przemysława Saletę i Pascala Brodnickiego. Reality show ma trafić na antenę stacji TVN już we wrześniu.