Prezenterka przebywa obecnie w Azji, gdzie nagrywane są zdjęcia do nowego show TVN. Rewelacje "Super Expressu", który zamieścił zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka jedzącego kolację z "tajemniczą blondynką" sugerując, że milioner rzucił się w ramiona innej, gdy tylko jego ukochana wyjechała z kraju, skomentowała sama Agnieszka Szulim:

Reklama

Złe wieści dla kolegów z Superexpressu, znowu daliście ciała.. Ups, mam zdjęcia z tą samą "tajemniczą blondynką", która w dodatku zaprojektuje moją ślubną sukienkę 😝😝😝 #takitrójkącik #możeciezazdrościć #zwłaszczaPiotrkowi #próbujciedalej #trzymamykciuki #besos

Instagram

Okazało się bowiem, że owa "tajemnicza blondynka" to Blanka Jordan, projektantka Bizuu. Całą aferę skomentował także Piotr Woźniak-Starak, który na swoim profilu zamieścił zdjęcia z ukochaną z takim komentarzem:

Wszelkie komentarze na mój temat są zupełnie nieuzasadnione. Nasze uczucie oraz plany z Agnieszką pozostały niezmienione. To wszystko szukanie taniej sensacji - szukajcie newsow gdzie indziej.

Instagram

Wielu internautów nie daje się jednak przekonać zapewnieniom Szulim i Staraka o wzajemnej miłości. Ich zdaniem, fakt iż oboje dementują medialne doniesienia i blokują publikację tabloidu ze zdjęciami dokumentującymi rzekomą randkę milionera z Blanką Jordan świadczy o tym, że coś jest na rzeczy.