Woźniak-Starak zdradza Szulim? Agnieszka skomentowała "sensacyjne" doniesienia tabloidu

Kilka dni temu w mediach pojawiły się zrobione przez paparazzi zdjęcia z rzekomej randki Piotra Woźniaka-Staraka z "tajemniczą blondynką". Plotki o "romansie" narzeczonego, skomentowała Agnieszka Szulim.

wróć do artykułu
  • ~mahdi
    (2016-05-16 14:04)
    Na starej piczy ,młody się ćwiczy. Póżniej wybierze coś młodszego
  • ~Blanka
    (2016-05-17 08:49)
    Piotrek wcanie nie zdradza Agi, bo mnie dmucha w drugą dziurę. Wypraszam sobie!
  • ~Barolo
    (2016-09-03 12:40)
    widziałem jak zapinał Sebę..
  • ~on
    (2017-02-03 14:26)
    tak zdradza z NARKOTYKAMI - a to najgorsze - widac ze prawie degenerat i nie kocha NIKOGO -oprocz rodzicow pewnie nie wiem po co on sie zenil z ta szulim ani to ladne ani madre ani wartosciowe - no chyba te razem cpaja.................
  • ~kolor
    (2017-11-30 16:26)
    Starak przypomina mi pingwina z Batmana
  • ~Dzinia
    (2019-08-19 12:18)
    Jesteście Wolacy obrzydliwi! Nie potraficie się powstrzymać od zawistnych komentarzy! Jakie to typowe w katolickim kraju!
  • ~Czlowiek
    (2019-08-19 18:17)
    Ludzie czemu was buduje smierc innego czlowieka ?!!! Co z wami sie dzieje?????!!!!!
  • ~my--89
    (2019-08-20 12:37)
    z taką babą jak szulimka to kto ją pozna już ma dość,,wyliniały ,,wypłowiały wycieruch po narkotykach,, ludzie normalny facet dawno by sie obwiesił przy takim pustaku....
  • ~Mona
    (2019-08-20 13:04)
    Przykra sprawa po raz kolejny,powiedzenie, że nie wszystko jest takie jak nam się wydaje ,ma sens.Cóż o nich wiecie,znacie ich tylko z tv. Jeżeli ,to wszystko prawda,to to nie dość, że wdowa, to jeszcze zdradzona.Ciezko będzie, ploty nie dadzą jej żyć
  • ~Biba
    (2019-08-20 13:51)
    Przykre to wszystko. Szkoda jej. Lubię Agnieszkę... zwyczajny facet...
  • ~Anna
    (2019-08-20 15:19)
    Upokorzył ją na oczach całej Polski,jeszcze młodsza kobieta,szkoda tej Szulim.Jego rodzice pewnie będą chcieli zatuszować tę sprawę,ta dziewczyna może nieźle skorzystać na tym romansie.
  • ~joanna
    (2019-08-20 19:56)
    Tylko czekałam kiedy ten Bogacz zostawi ta chuda Agnieszkę i poszuka młodszej i ładniejsze. A jak widać już dawno sobie znalazl . Agnieszka... tulilas się do faceta który już od dawna bzykal młodsza! Ale robilas dobra minę do złej gry bo nie chcialas stracić kasy. A teraz wszystko wyszło na jaw. Pośmiewisko.....
  • ~ZK Wronki
    (2019-08-20 22:49)
    Kto to ta Szólim?
  • ~Zosia
    (2019-08-21 21:03)
    Tragedia się wydarzyła a lud nie współczuje
  • ~Babcia
    (2019-08-21 21:15)
    Ludziska przestańcie. Jak milioner pokaże się z własną siostrą to też głupio napiszecie że zdradza żonę?A może zazdrość was zżera co? Ja ze swojej strony dodam że dziwi mnie dzisiejsza moda te podarte na kolanach spodnie jak u żebraka z powieści Wiktora Hugo Nędznicy no ale ja już jestem babcią a za mojej młodości nawet biedni chodzili godnie a tu milionerzy w poszarpanych jak przez psa portkach.
  • ~Leokadia
    (2019-08-21 21:22)
    Jednak makijaż zmienia kobietę w inną postać. Bóg stworzył Adama i Ewę. Popatrzył i powiedział: ale mi się udałeś Adamie a potem potem powiedział z westchnieniem do Ewy :A ty Ewo ty będziesz twarz malować i ukryjesz moje niedociągnięcia.
  • ~iga
    (2019-08-21 22:28)
    He, he - pewnie w nocy na łódce też "omawiał" z dziewucha sprawy związane ze ślubem;-p - To znaczy czy ślub będzie czy nie będzie, chyba...
  • ~Babaa
    (2019-08-22 13:33)
    Głupio się bawił i głupio skończył. Współczuje wdowie, ale mam nadzieję, że szybko się podniesie po tej stracie.
  • ~Fafik Mati i Gosia
    (2019-08-22 19:50)
    To rzecz kapitału. Trzeba bylo sluchac JP2, ze kapitalizm nie jest alternatywa
  • ~Edi