Woźniak-Starak zdradza Szulim? Agnieszka skomentowała "sensacyjne" doniesienia tabloidu

Kilka dni temu w mediach pojawiły się zrobione przez paparazzi zdjęcia z rzekomej randki Piotra Woźniaka-Staraka z "tajemniczą blondynką". Plotki o "romansie" narzeczonego, skomentowała Agnieszka Szulim.

wróć do artykułu
  • ~Iga
    (2019-09-16 21:34)
    To że zdradzał to pewne, ale gdyby nie był pasierbem miliardera,to mało kto by o tym wiedział.Inni młodzi umierają i nikt o nich nie mówi.Zona chyba bardziej płacze że wstydu,bo została upokorzenia przed całą Polską.Bedzie udawała,ze za PWS, bo nie ma wyjścia z różnych względów.
  • ~🤔😢😢gosc
    (2019-09-09 08:24)
    a dajcie wieczny pokoj,,,,i nie mowcie zle o ludziach ktorycn nie znacie
  • ~g goscosc
    (2019-09-02 16:31)
    smutne sa te wopisy,nikomu nie dodaja radosci ani nie przynosza pozytku wieczny pokoj temu co odszedl
  • ~nu
    (2019-09-02 16:26)
    E tam, będzie druga wesoła wdówka PO budyniowej !
  • ~Emi
    (2019-08-31 20:37)
    Jestem przerażona tym co czytam...
  • ~Piotrek
    (2019-08-31 17:44)
    Czytam te komentarze i dramat. Jacy mu Polacy jesteśmy zazdrosny narodem
  • ~xxzcxx x
    (2019-08-31 13:44)
    on wpadl w narkotyki sam z siebie??? ona wyszla za niego z milosci nie dla pieniedzy hahaha zginal i ona pieniadze ma tak sie zalatwia sprawy.
  • ~bez jajnika
    (2019-08-30 23:19)
    nie podskakuj aga , nie mozesz dac facetowi dziecka to on szuka innego rozwiazania. szczeka ci opadnie jak opinia sie dowie ze w trawie juz piszczy nowe zycie a taka wersja jest mozliwa . to bylo bledne od poczatku grac z nezszyzna w 100% sprawna kobiete. facet czekal ... i co?
  • ~gabi
    (2019-08-29 21:53)
    Niech kazdy przyjrzy sie swojemu zyciu i pozwoli zyc innym.
  • ~delta
    (2019-08-27 01:45)
    Bla, bla, bla. Do kogo ta gadka Starak? Kto o trzeciej nad ranem omawia z kobietą jakieś projekty płynąc motorówką po jeziorze? Przypadkiem stało się nieszczęście i wszystko się wydało. Przecież z pewnością i żona w to nie wierzy, tylko robi dobrą minę do złej gry. Już teściu odpowiednio ją poinstruował jak ma nawijać.
  • ~Aleksandra
    (2019-08-25 21:32)
    Jesteście zazdrosni,podli,spójszcie na siebie w lustro!!!!
  • ~Marzena
    (2019-08-25 15:08)
    Piotrus byl cudownym mezczyzna spod znaku raka...slodki , przystojny , inteligentny...przedsiebiorczy... TERAZ JEST ANIOLEM!!!
  • ~ALEK
    (2019-08-24 13:16)
    przykre ,ale prawdziwe W PIERWSZY DZIEN PO WYPADKU NAPISALI PIOTR I AGA Z PIESKIEM I MAMA BYLI W TEJ WLASNIE RESTOURACJI POTEM AGA POJECHALA DO W-WY ,TERAZ NIE WOLNO NIC MOWIC BY AGNIESZCE NIE ZASZKODZIC PISZĄ ,,PIOTR BYL Z KOLEGĄ W RESTAURACJI I TAM POZNAŁ BABKE ,KTOREJ ZAOFEROWAL,ŻE ODPOROWADZI JĄ SWOJĄ LODKA DO JEJ DOMU I ODSTAWIL OCHRONE ,BIEDNY NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU ALE NIE ROBCIE Z LUDZI CIEMNOTY CO ROBILI DO 3 W NOCY NA LODCE JAK ZONA SPALA
  • ~Kasia
    (2019-08-24 08:34)
    Ciekawe czy mieli podpisaną intercyze....? Coś jej po nim skapnie...wie ktoś?
  • ~Af
    (2019-08-23 22:17)
    Jeszcze przed ślubem, ledwie SZULIM wyjechała na Azję express Starak wieczorem na kolacji z blanka ,wychodzą trzymajac się za ręce, dziwię się ze aga wyszla za niego. Widać caly czas jA zdradzL
  • ~Anka
    (2019-08-23 21:42)
    Rogi jej doprawił
  • ~S.
    (2019-08-23 15:59)
    Piotr Woźniak-Starak- ile można !!! To nie Napoleon !!!
  • ~babcia Ewka
    (2019-08-23 13:47)
    No to mamy drugą WESOŁĄ WDÓWKĘ PO Budyniowej !
  • ~cała prawda cała dob...
    (2019-08-23 13:43)
    Od tej nadętej Szulim to i kelnerka jest gwiazdą !
  • ~Lala
    (2019-08-23 13:05)
    tych wypowiedzi nie da się czytać ,coś okropnego wypisujecie