Anja Rubik o aborcji, wierze katolickiej i córce prezydenta

Anja Rubik, podobnie jak wiele innych polskich, a także zagranicznych gwiazd, poparła walkę Polek o prawo do aborcji. Modelka uważa, że politycy nie mają prawa narzucać całemu społeczeństwu katolickiej moralności.

wróć do artykułu
  • ~Beata
    (2016-07-17 23:49)
    Dzieci pochodzace z gwaltu sa odrebnymi ludzmi, nie sa niczemu winne, nie moga odpowiadac za grzechy rodzicow. Poza tym sa rowniez dzieckiem kobiety, ktora je nosi, a nie tylko ojca.
  • ~Beata
    (2016-07-17 23:40)
    Alez kobiety maja wybor czy chca miec dziecko, czy nie. Przed poczeciem dziecka. Jak dziecko juz zaistnieje, to trzeba go kochac i dbac o niego a nie zabijac go. Kobieto Rubik, jaka ty jestes prymitywna umyslowo.
  • ~hahaha
    (2016-04-26 11:23)
    To coś to nawet nie ma poprawnego imienia. Żenada.
  • ~christun
    (2016-04-24 19:54)
    a dlaczego jak ksiedze i biskupy maja dzieci ze swoimi kucharkami i pomocami domowymi to strasznie ukrywaja te fakty ? a dlaczego jak ksiadz zgwalci swoja kuchareczke to potem kaze jej usuwac ciaze i jeszcze daje jej pieniadze na Aborcje ?
  • ~Ja
    (2016-04-24 18:54)
    To nie jest katolicki system wartości. Owszem Dekalog mówi "Nie zabijaj" ale "nie zabijaj" jest także wartością wyznawana przez każde demokratyczne państwo. Wiec... "Nie zabijaj"...
  • ~rikitiki
    (2016-04-20 15:23)
    Ni ma to jak autorytet
  • ~max
    (2016-04-17 17:28)
    Czy ptasi mozdzek to odpowiednia nazwa
  • ~niwea
    (2016-04-16 19:11)
    Czy ona sie nigdy nie myje? Nawet na monitorze czuć od niej fetor ,jedzie od dołu i od góry
  • ~alleluja i do przodu
    (2016-04-15 14:13)
    pomyliła daty ... konie jak i inne zwierzęta gospodarskie zgodnie z legendą przemawiają tylko w Wigilię ... ;]
  • ~fazimoto
    (2016-04-15 09:57)
    ma racje co by zrobili.w tej sytuacji,ci co tak krzycza o całkowitym zakazie niech zadadza sobie te pytanie co by zrobili w takiej sytuacji.
  • ~dsf.
    (2016-04-15 08:34)
    "Jeżeli ta córka prezydenta nagle by została zgwałcona" BOR by się totalnie skompromitował. Był by to dowód na to, że w Polsce nikt nie jest bezpieczny. Istna KATASTROFA! Relacje zaufania państwo-obywatel całkowicie przestały by istnieć, a ich odbudowa trwała by dekady.
  • ~l
    (2016-04-15 06:35)
    To gruchoczace kosci mowia?
  • ~gosc
    (2016-04-15 01:26)
    Ty sie odwal od corki prezydenta,zajmij sie soba i swoimi 4ma literami. Tez mi autorytet modelka ,i ten mnie mial i tamtem nmie mial itd itc....
  • ~...
    (2016-04-14 21:46)
    Przecież jest prawo wyboru do łajdactwa, to POtem trzeba POnosić tego konsekwencje...
  • ~Znajoma
    (2016-04-14 21:42)
    Anna Rubikowna, to czestochowianka - wiec to chyba wszystko wyjasnia. Ludzie ze swietego miasta dali jej szkole i teraz bluzni. Malo sie nauczyla, wiec zostala modelka.
  • ~Agus
    (2016-04-14 21:16)
    Wybrala gwiazdorstwo - niech wiec konsekwentnie je realizuje.
  • ~Agus
    (2016-04-14 21:10)
    Ta cala glupia zadyma nie ma nic wspolnego z pisem. Bedzie tak jak bylo - Ania Rubik, Ty to popierasz,bo ty jestes sama prosta dziewucha. Nie masz dzieci, wiec nie wiesz co mowisz - KAZDA CIAZA; DOSLOWNIE KAZDA- zagraza zyciu kobiety, na tym wlasnie ciaza polega, dlatego sie tak trzeba szanowac w ciazy i przed ta ciaza. Argumenty gwaltow mnie nie przekonuje, nagle stalismy sie jakims islamskim wychodkiem i kazdy potencjalny gwalciciel. Ehhh, a nasi polscy mezczyzni sa najodpowiedzialniejsi w calej Europie!
  • ~myślący normalnie
    (2016-04-14 17:30)
    Chodząca reklama zakładu pogrzebowego, czyli w skrócie"skóra i rozkalibrowana dziura"
  • ~Zolena
    (2016-04-14 14:12)
    Daje przykłady nie na miejscu, niech się najpierw nauczy poprawnie mówić. Niech daje przykłady ze swojego podwórka
  • ~warszawianka 44
    (2016-04-14 11:22)
    "Popieram dziewuchy". a PIS ma opublikować orzeczenie Trybunału, prezydent przyjąć ślubowanie od trzech sędziów, od których ślubowania nie przyjął, może to zrobić każdej nocy, a kler - do kościoła. Nie mają prawa pisowcy dalej pogrążać mojej Polski!!!!!Ja im prawa na to nie dałam.