Anna Popek broni nowych władz TVP: Kultura pracy się zmieniła

| Aktualizacja:

W dniu przejęcia władzy w TVP przez Jacka Kurskiego, Anna Popek dumnie pozowała do zdjęć u jego boku. Za swoją postawę, prezenterka spotkała się ostracyzmem w swoim środowisku zawodowym. Teraz postanowiła udzielić wywiadu, w którym wyjaśnia swoje zachowanie i chwali nowe władze Telewizji Polskiej.

wróć do artykułu
  • ~rita
    (2016-02-18 18:21)
    Gdy się nie ma niczego mądrego do powiedzenia, to lepiej milczeć. Wtedy się człowiek nie ośmiesza. Właśnie to doradzam pani Popek. Nie mów kobieto własnym tekstem, skoro jesteś przyzwyczajona do czytania cudzych.
  • ~wojtek
    (2016-02-18 17:53)
    Za komuny było takich 3 miliony w pewnej partii. A teraz mówią, że oni od środka ją rozsadzali, same Konrady Wallenrody Piotrowicze. A pani Popek powinna milczeć, to najlepsza dla niej droga. Nic do niej nie mam, rozumiem potrzebę zarobku, zwłaszcza w pewnym wieku, ale zbytnie afiszowanie się z Kurskim, czy zabieranie głosu w obronie TV-pis, bokiem jej kiedyś wyjdzie.
  • ~Widz
    (2016-02-18 19:49)
    Najpierw trzeba wiedzieć co to jest ta kultura. Żenująca osobowość.
  • ~aa
    (2016-02-18 20:14)
    Zwykła lizuska
  • ~Jan
    (2016-02-18 21:45)
    Zawiodłem się na p. Popek, czyżby nie wiedziała , jaką rolę pełni J. Kurski w TV? Czym jest teraz publiczna TV , przepraszam partyjna TV? Jeszcze będzie się wstydzić tego, co powiedziała.
  • ~ZALO
    (2016-02-18 23:43)
    inteligencji u tej pani zero ,za to wazeliny w nadmiarze. ładne to wcale nie znaczy mądre. poczekaj a z kulturą wyleją cię na zbitą buźkę.
  • ~starszy pan
    (2016-02-19 04:13)
    Popek znów zatańczyła jak na łyżwach ?
  • ~PiSiorek
    (2016-02-19 12:39)
    Oj Aniu, Aniu ! Przestań być jak proporczyk na wietrze. Również na ciebie ,,dobre władze TVP "znajdą w prywatnym sejfie jakieś dokumenty kompromitujące twoje 20 letnie zasługi w tejże TVP. Zaczynaj się już pomału rozglądać za nową pracą. Lizustwo to fatalna przywara o której kolegom Twoim (jeżeli jeszcze takich masz)będzie trudno zapomnieć !
  • ~POPEK roztropek
    (2016-02-18 22:49)
    POPEK jak często ciągniesz Kurskiemu?
  • ~eedek
    (2016-02-19 00:00)
    Po takiej wypowiedzi mam wrażenie, że pościel do łóżka zmieniła się na bardziej ekskluzywną.
  • ~JP
    (2016-02-19 22:58)
    Aniu, trzymam za Ciebie kciuki
  • ~Danek
    (2016-02-26 13:02)
    Akta kazal byc jej samotna matka
  • ~samar
    (2016-02-26 22:47)
    ona poprostu jest wolnym człowiekiem , a wy jej nakazujecie co powinna robić , bez senu , odczepcie się , ja ją rozumiem , i nie mam żalu
  • ~Ben
    (2016-02-26 21:34)
    Zawsze Panią lubiłem i szanowałem. Czy to,że jest Pani samotną matką, jest usprawiedliwieniem. A może bardziej to,że kocha Pani to co robi od tyłu lat. Myślę, że to drugie. Ale afiszować się z takim czymś. Fuj. Ben.

Może zainteresować Cię też: