Korwin Piotrowska o Pudzianie: Odrażający, propaguje agresję i chamstwo

| Aktualizacja:

O Mariuszu Pudzianowskim w ostatnich dniach znów stało się głośno, tym razem za sprawą jego internetowej krucjaty przeciwko imigrantom oraz ataku na działaczkę ruchu #HejtStop. Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej, strongman pokazał swoje odrażające oblicze.

wróć do artykułu
  • ~waq
    (2016-02-08 08:23)
    Ta szambiara zaatakowała pierwsza, a Pudzian tylko się broni. Mają mu rozkraść samochody, a on nie ma prawa się odezwać, bo jakieś durne pindy doniosą, że się brzydko wyraża. Kur.wa mać, w jakim absurdalnym świecie żyjemy!
  • ~K. Piotrowskaa
    (2016-02-08 08:12)
    GOOPIA ciippo przeczytaj jego wypowiedzi ze zrozumieniem, obrona własnej firmy, która jest narażona na straty są jeszcze dozwolone; gdyby dziennikarskie matoły nie robiły lewackiej propagandy po każdym zatopionym pontonie, to problem nie byłby tak rozdmuchany.
  • ~Cezar
    (2016-02-08 09:24)
    ta,bardzo brzydko,starzejąca się ,stara panna,próbuje,pouczać,tego, silnego,młodego mężczyznę,a do tego,jeszcze biznesmena,co ma mówić i myśleć,to właśnie jest kwintesencja,liberalnego,lewactwa,które,coraz bardziej panoszy się w Europie i jego propagatorzy,myślą,że zawsze,będą bezkarni i mogą do woli manipulować opinią publiczną.
  • ~ect...
    (2016-02-08 10:58)
    Pani Piotrowska okazuje swoim sposobem myślenie ( lub niemyślenia, co bardziej zauważalne) wyraz kompletnego braku odpowiedzialności za nas Polaków. Pani ta kompletnie nie wie, co oznacza zasada FAIR PLAY. Według tej pani mamy być słabi i głupi intelektualnie, dać się krzywdzić, nie bronić, upokorzyć, grabić i jeszcze się cieszyć. Pani Karolino Korwin Piotrowska - NAJWYŻSZY CZAS UDAĆ SIĘ NA BADANIA PSYCHIATRYCZNE!!!
  • ~siala
    (2016-02-08 09:18)
    Brawo Pudzian. Jak zasrana UE nie potrafi bronić nas to w końcu wszyscy złapiemy za bejsbole i za co kto może obronimy się sami przed bandytami nie z tej ziemi.
  • ~bicz na pełowską picz
    (2016-02-08 08:35)
    hehehehe a co to jest ta/to korwin - piotrowska? znaj proporcję walnięta celebrytko, pudziana znają na całym świecie. jak byłem parę lat temu to przeciętny amerykanin znał tylko 3 Polaków: papieża Jana Pawła II, wałęsę i pudziana
  • ~Wiktor
    (2016-02-08 08:45)
    Pani Piotrowska często mieli ozorem jakby była jakimś autorytetem,oczywiście tak nie jest a z jej opinię nikt się nie liczy i ma ją delikatnie mówiąc gdzieś.Pamiętajmy ludzie zawsze różnili się poglądami,jedni mają radykalne,drudzy mają lewicowe,konserwatywne następni prawicowe i jeszcze pewnie z dziesięć innych,jej wydaje się że jest tak mądra ,że jej pogląd jest jedynie słuszny co jest totalną bzdurą.Otóż nie, zdecydowana większość Europejczyków nie chce muzułmanów,powtarzam tu w ogromnej mierze nie chodzi o ich kolor skóry a to co oni wyznają i jakimi wartościami się kierują,nawet jak okażemy im serdeczną miłość co już było,to dla nich zawsze będziemy niewiernymi psami,jeżeli Piotrowska w to nie wierzy to niech pospaceruje sobie islamskimi dzielnicami po Europie.
  • ~x ten co zawsze
    (2016-02-08 08:47)
    W ostatniej Angorze jest informacja, że w RFN policjant który powiedział parę ostrych słów arabskiemu porywaczowi i mordercy małego chłopca został zwolniony ze służby a islamiście już osadzonemu w więzieniu wypłacono odszkodowanie 3000 EUR za cierpienia moralne. Widać do czego doprowadzono Niemców. Nie pozwólmy aby takie osoby jak KK-P lub te pańcie z Hejtstop ubezwłasnowolniły Polaków. Zajrzyjcie na stronę www hejstop i zobaczcie kto je sponsoruje.
  • ~hej sokoly...
    (2016-02-08 08:54)
    o czym tak kobieta pisze, pan pudzianowski zachowal sie, jak na mezczyzne przystalo. mozna oczywiscie udawac, ze w calais sie nic dzieje, ale poszkodowani sa tam nie tylko kierowcy tirow, ataki dotycza rowniez samochodow osobowych. na dzis, na niepodanie reki zasluzyla piotrowska.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-02-08 09:09)
    Pani Karolino to w jaki sposób Pan Mariusz ma bronić swego biznesu,dorobku? A może ma to -------------------- zaprosić do domu,karmiąc i ubierając? Bardzo bym chciał usłyszeć zdanie Pani.
  • ~hopel
    (2016-02-08 09:04)
    Jakoś nikt nie mówi o Korwin Piotrowskiej za to ona gada o wszystkich, na siłę usiłuje zaistnieć w mediach.
  • ~rez
    (2016-02-08 10:33)
    co za świat psychicznie chora pipa wytacza proces pudzianowi Niewiarygodne :(
  • ~anna
    (2016-02-08 09:49)
    Brawo mariusz
  • ~poter
    (2016-02-08 09:57)
    Jak można obrażać Pudziana w polskojęzycznej obcej telewizji ??? Ja nie oglądam tego szmatławca !
  • ~ect...
    (2016-02-08 11:30)
    Pani Karolino Korwin Piotrowska - proponuję udać się na wycieczkę po kilku miastach zdominowanych przez islamskich emigrantów, a później wypowiadać się o szacunku do kobiet! Chociaż odnoszę nieodparte wrażenie, że od pani to i arabski muzułmanin by uciekł! Nic pani to nie mówi?
  • ~piopio
    (2016-02-08 09:25)
    nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu ,co myślą o kwestii uchodźców takie osoby jak-pani korwin piotrowska lub nasi pożal się boże celebryci - jak już dobrze namieszają ,zwiną manele i zwieją do swoich willi w jakichś egzotycznych krajach. mnie interesuje co o tym myślą moi najbliżsi, moi sąsiedzi i ja sam-bo to przecież będzie nasz problem ,nie ich.
  • ~zumm
    (2016-02-08 10:01)
    Trzeba jej wysłać zaproszenie do bezpośredniego kontaktu z tymi ludżmi. Umówić jej spotkanie najlepiej nocą i w krzakach.
  • ~esbek
    (2016-02-08 09:35)
    To jest tepa idiotka ktora mysli chyba tylko organem bo rozumu nie ma za grosz a jak taka swieta to niech wezmie tych dzikusow do swojego domu
  • ~Leo
    (2016-02-08 11:22)
    Panie Mariuszu, na ringu jesteś niezły, ale teraz mi na prawdę zaimponowałeś. Wiem teraz, że "tanio skóry nie sprzedaż" !!! Jeszcze raz Panie Mariuszu. Wielki szacun!!!
  • ~x
    (2016-02-08 09:19)
    Czy ta cała Piotrowska zna Pudziana?. Chyba nie, wynika to z jej beznadziejnej głupoty. Ona myśli, że może opiniować wszystkich. Głupota i cynizm ją zżera a więc wydaje jęki. Myśli że jest wyrocznią; co za brak samokrytyki!

Może zainteresować Cię też: