Korwin Piotrowska o Pudzianie: Odrażający, propaguje agresję i chamstwo

| Aktualizacja:

O Mariuszu Pudzianowskim w ostatnich dniach znów stało się głośno, tym razem za sprawą jego internetowej krucjaty przeciwko imigrantom oraz ataku na działaczkę ruchu #HejtStop. Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej, strongman pokazał swoje odrażające oblicze.

wróć do artykułu
  • ~...
    (2019-07-10 11:58)
    Sądzę jednak, że celebrycko-świecznikowe domorosłe i samonamaszczające się na "elity" osoby nie są normalne...
  • ~karolina zezowate szczescie
    (2016-07-22 14:10)
    Pytam grzecznie...dlaczego ta oblakana kokieta caly czas ma cos do powiedzenia.
  • ~Tom
    (2016-05-26 00:04)
    Proponuję tej pani popracować jako wolontariuszka z emigrantami, szczególnie we Francji a później się wypowiadać publicznie.
  • ~sdgfsdf
    (2016-03-01 22:24)
    O proszę jeszcze jedna psycholka he he he .... proponuje jej żeby się wybrała kiedyś nocką do tych ubogacicieli kulturalno-oświatowych. Jak ją zbolcują w 300 chłopa, to będzie wiedzieć gdzie może sobie wsadzić swoje święte oburzęnie tępej krowy
  • ~Mentor
    (2016-02-14 20:18)
    w Polsce mamy wielu celebrytów którzy uważają się za najmądrzejszych i pieprzą głupoty nie do rzeczy nie potrafiąc zająć się tym co ważne.Ta pani może sobie do domu zabrać kilku islamistów to szybko zmieni zdanie a być może nie zdąży bo my Europejczycy jesteśmy tylko niewiernymi i niema dla nas miejsca w Europie a nawet na Ziemi.
  • ~Drzazga 101
    (2016-02-13 15:05)
    O Matko, Mariusz, pieszczę w duszy słodkie złudzenie, że olewasz ciepłym moczem wyziewy tych zwykłych pind, które Cię krytykują za ZDROWE odruchy wobec tych śmieci i propagują POPRAWNOŚĆ POLITYCZNĄ, kuervas ! Ciekawe, gdzie były te pindy, jak Arabi ścinali głowy Jewropiejczykom - też BRONIŁY praw tych bandytów ?! Hej !-
  • ~goj
    (2016-02-13 09:06)
    stara POnienko zazdroscisz mu wigoru ?
  • ~SYLVEK
    (2016-02-12 09:45)
    Korwinka - jak ci imigranci ukradna komorke to nawet o pomoc na policje nie zadzwonisz - mysle ze nastawisz im jeszcze cycka.
  • ~Agata
    (2016-02-11 10:28)
    To chamisko i prymityw.
  • ~mam_teg_dosc
    (2016-02-10 12:23)
    Trzeba tą wywłokę "piotrowską" oddać w ręce "imigrantów", zobaczymy jak wtedy będzie ćwierkać!
  • ~nieskazitelny.
    (2016-02-10 02:48)
    Wyjatkowo glupie babsko i do tego brzydka jak noc
  • ~klaps
    (2016-02-09 23:35)
    Ona wie o co chodzi? Czy po prostu w kawiarni warszawskiej coś zasłyszała? Tacy ludzie tylko szkodzą imigrantom - niby ich bronią ale w tak durny sposób, że im szkodzą.
  • ~Sylwia
    (2016-02-09 22:08)
    Odrazajaca to jest Pani, dlaczego nikt nie wspomnie o tych kierowcach ktorzy maja problemy przez to dziadostwo tam koczujace, jak Ci ich tak szkoda to wez sobie ze dwoch do domu!!!!! Wiekszosc Polakow nie chce tego dziadostwa!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~puszczyk
    (2016-02-09 11:04)
    ... niestety przypadek Pudziana jedynie potwierdza kolejny raz , że siła istoty ludzkiej znajduje się w głowie a nie w mięśniach....
  • ~kaźmiesz
    (2016-02-09 10:44)
    Sądząc po poparciu na fb i w społeczeństwie jakie ma Pudzian w związku z tą "aferą" bełkot kolejnej "oświeconej" feministki Piotrowskiej jest wart mniej więcej tyle co balast jaki zostawiam w WC o poranku
  • ~grzesiek
    (2016-02-09 07:26)
    Z Korwinów lubię tylko Korwin-Mikkego a ta sprzedajna krytykantka Korwin-Piotrowska nie dorasta mu nawet do skarpetek.
  • ~aaltor...
    (2016-02-08 23:46)
    narod wybrany przez szatana atakuje i niszczy..
  • ~Warszawski Służewiec
    (2016-02-08 19:39)
    Pudzian nie przyjmuj się "panią" z Onetu. Przez takie jak ona ludzie się odwracają od tego portalu. Chciała zaistnieć tą krytyką ale nic jej to nie da. Złośliwe babsko pewnie się identyfikuje z tą konfidentką z hejtstop. Prawda jest po Twojej stronie. Głowa do góry!! :)
  • ~Król Sobieski w 1683 roku wiedział co robić z imigrantami
    (2016-02-08 16:58)
    lepszy agresor i cham Pudzianowski niż banda lewaków w mediach + hordy imigrantów na polskich ulicach ...
  • ~gosc