Adamczyk wydał fortunę na leczenie Rosati: Do dnia dzisiejszego to kwota ...

| Aktualizacja:

Weronika Rosati, na skutek wypadku samochodowego, który spowodował Piotr Adamczyk, doznała skomplikowanej kontuzji nogi. Aktor pokrywał wszystkie koszty leczenia i rehabilitacji swojej byłej już partnerki.

wróć do artykułu
  • ~Zygfryd
    (2015-12-15 11:18)
    Kontuzja nogi za 300 000 ?
  • ~Żuraw
    (2015-12-15 11:22)
    Jak poczuła krew to będzie skubać...rachelka
  • ~ubezpieczyciel
    (2015-12-18 13:58)
    inni poszkodowani w wypadkach tyle powinni zadac od swoich ubezpieczycieli na leczenie i rehabilitacje nogi czy reki hahahaha
  • ~sp
    (2015-12-31 10:16)
    Niezły szmal.
  • ~dziadek
    (2016-08-16 16:29)
    Patrzcie dzieci i uczcie się na cudzych błędach. Tak to jest, jak się człowiek zadaje z niewłaściwym towarzystwem.
  • ~ja
    (2016-08-17 10:49)
    przecież nasze prawo nie przewiduje rekompensaty za utracone korzyści.. co ta Rosatti gada. nie wyobrażam sobie żeby kogos za skrecenie kostki itp. zaskarzyc o 100 tys bo sama zarabiam 10 tys na mies.
  • ~Agata
    (2016-08-17 16:16)
    W głowach i ... się poprzewracało 300 tys za rehabilitacje kolana (ubezpieczona jest operacja inne za darmo), a może propozycji nie było, bo zaczynają latka lecieć, a w biznesie medialnym zmiany - koniec rzeki gotówki na beznadziejne skopiowane programy z hameryki i tzwn. gwiazdy i celebrytki będą musiały się ogarnąć i wziąść się do pracy za 3000-5000zl a nie za 30000-50000...,
  • ~sir
    (2016-08-17 16:47)
    O ile pamiętam to zagrała w paru filmach i głównie sceny rozbierane i myślę ,że do wypadku doszło po części -bo za bardzo rozpraszała kierowcę, a z nią nie chciał się ożenić ,jak każdy inny z którym była to się mści.Napisała ,że szuka uczciwych mężczyzn a ja myślę ,że szuka frajerów od kasy.No cóż ale mamy takie czasy /pseudo aktoreczek/.
  • ~Mnietek
    (2016-08-18 10:53)
    To on nie wiedział, że dz..wki kosztują?
  • ~andrzej
    (2016-08-18 10:57)
    Skończyły się lody a zaczęły schody.
  • ~bi58
    (2016-08-18 21:45)
    trzeba mieć tatusia w pzpr i się dostanie taką kasę od ubezpieczyciela trzeba by zbadać tego sędziego i ubezpueczalnie bo to może byli ubowcy 300tys za skręcenie kolana akurat
  • ~123
    (2016-11-17 08:33)
    Ta rosati to spi juz chyba z kazdym.
  • ~goj
    (2018-11-09 16:02)
    wiadomo jewrejka

Może zainteresować Cię też: