Maciej Stuhr: Coś niedobrego stało się w polskim kinie. Twórcy mają problem z ... [ROZMOWA DZIENNIK.PL]

| Aktualizacja:

Macieja Stuhra już niebawem będzie można oglądać na ekranach w filmie "Ekscentrycy". Aktor wciela się w rolę jazzmana, który zakłada swój zespół w powojennej Polsce. Z tej okazji zapytaliśmy, jak wyglądały przygotowania do roli muzyka i co dzieje się w ostatnim czasie z polskimi komediami.

wróć do artykułu
  • ~dalszych sukcesów i
    (2015-12-12 10:46)
    świetnych ról Panie Macieju !
  • ~Czuchnowska
    (2015-12-12 10:58)
    że coś niedobrego dzieje się w Polskim kinie to pokłosie lewackiego terroru
  • ~sed
    (2015-12-12 11:58)
    Zawsze mam wrażenie pewnego infantylizmu w tych kreacjach Stuhra. Wciąż jakby nie dorósł. Jest sprawny ale nie będzie jeszcze długo brany poważnie. Zatrzymał się na etapie chłopca, nie widać w nim mężczyzny..
  • ~z zagranicy
    (2015-12-12 12:04)
    a temu sie cos tak od 3 tygodni porobilo sie zle w polskim kinie? toz kurde szanowny tatus od wielu lat zarzadza funduszami na polskie kino.wiec do kogo te pretensje?
  • ~fenito miernoto
    (2015-12-12 12:53)
    wymazuje ten szmatławiec wszystkie dla tego dupka niekorzystne komentarze
  • ~Antoni spod Kielc
    (2015-12-12 15:18)
    Zamiast dobrych komedii będziemy mieli propagandę Macierewicza. Polaków czeka nacjonalistyczna katolicka smutna czarna telewizja ze smolenskiem na czele i mszą. Chłopcy z PiS-u to ludek smutny, obrażony i mało lotny artystycznie. Jedynie na co czekam to western pt "Jarek pod Smoleńskiem"
  • ~anka
    (2015-12-12 16:03)
    miernota aktorska jak tatuś ;dno intelektualne.
  • ~Jan Kanty z Pabianic
    (2015-12-12 16:07)
    Zwracam się do wszystkich... niczego nieświadomych hejterów PiS-wskich i robię to słowami profesóra Rydzyka i Lecha 156 cm Kaczyńskiego jakie skierował do Polaków i powiedział: Spieprzajcie dziady". Bądźmy szczerzy i autentyczni, i uczciwi jak Macierewicz, bierzmy odpowiedzialność za świat i najbliższych. Uczmy ich pacierza i brewiarza. Bądźmy miłosierni jak ksiondz Oko. Łączmy Polaków jak to robi niejaki Jarek. Módlmy się za księży pedofilików, i już w niebie biskupa Wesołowskiego, którego dzieciory prowokowały do pedofilii - no i cóż biedaczyna musiał ich gwałcić - no nie jego wina. Bierzmy wzór z dzielnego prezydenta Dudy i obiecujmy wszystko dla wszystkich i więcej dla większości. Oglądajmy TV Trwam, i słuchajmy Radio Maryja promujące totalny brak inteligencji, nienawiść do wszystkiego co nie Pisowskie i nienawiść do Żydów - a szczególnie do źydówki Maryji i jej syna Żyda Jezusa. Czytajmy faszyzujące gazetki rodem z Watykanu typu "gazieta Polsza", "uwarzam że" "dziennik z polski B" i inne duperele o prymitywnym przekazie, że wszystko co nie PiS-owskie to złe. Śmierdzą komuną. Przewodnia rola partii PiS i mlaskacza, plum plum. Spróbujmy się uspokoić, schowajmy bejsbole na chwilę do kąta. Już budyń DUDA rządzi. Idzie lepsze, będzie raj na ziemi. Bierzcie odpowiedzialność za siebie i innych, a mądre litanie i szybkie różańce przyjdą do was. Polska dla 30% Polaków z PiS-u, precz z komuną. Aha, prawdziwy Polak potrzebuje aplikacje róźańcową na Iphona.
  • ~Rogacz
    (2015-12-12 17:11)
    Maciuś, rogami go!!! ... rogami!!!
  • ~sasiad ze stetele
    (2015-12-12 17:40)
    Z toba jojne wszystko dobrze po porzuceniu i depresji , w domciu wszyscy zdrowi ? Takis chojrak , nawet cie wlasna zona miala dosc, co dopiero kinomani, wylaczajac kinotumanow.Zostales wielki aktorze dla grajak porzucony , mowiac po krakowsku jestes zwykly bajtlok.Nie wyladowuj frustracie i depresancie swoich nieszczesc na narodzie i kinie polskim.Winien jestes sobie sam sam i dobrze wiesz komu jeszcze.
  • ~tb
    (2015-12-12 17:41)
    Ta gazeta jest przeznaczona tylko dla malkontentow? Prawie kazdy wpis za wires jad.... co sie z Wami ludzie dzieje?
  • ~slowianka
    (2015-12-12 20:04)
    Wroci kultura nalezyta POLAKOM miernoto intelektualna........
  • ~emeryta
    (2015-12-12 21:40)
    jazz w tych latach rozwinął się wspaniale! Ludzie. Posłuchajcie Karolaka a nie ziejących nienawiścią Szturów
  • ~naziolek
    (2015-12-12 23:11)
    prowicjonalny aktorzyna na uslugach wladzy zreszta tak jak tatus!
  • ~mechanik
    (2015-12-12 23:31)
    Macius ty jestes beztalecie czas zabrac sie do prawdziwej pracy.
  • ~Jason
    (2015-12-13 00:46)
    Kiepski aktor w dodatku niedouk ale wiadomo,że stworzony do WIELKOŚCI i oczywiście "odpowiedni człowiek"
  • ~TyPOwa rola dla....
    (2015-12-13 01:11)
    Aktor wciela się w rolę jazzmana, który zakłada swój zespół w powojennej Polsce................. I ta rola pasuje jak ulal do szczura.Po wojnie ludzie siedzieli w wiezieniach albo gineli od strzalu w potylice jak rotmistrz Pilecki i Zolnierze Wykleci a wspolplemiency maciusia szczura zakladali zesPOly jazzowe.
  • ~Polak
    (2015-12-13 06:53)
    Jacy reżyserzy i aktorzy takie kino!Ponarzekać jest najłatwiej.
  • ~jorry123
    (2015-12-13 08:14)
    na pewno nie będę oglądał, a mam nadzieję, że większość Polaków zbojkutuje tego "artystę", za antypolski jadn, jaki sączy...
  • ~życzliwy
    (2015-12-13 10:35)
    Mam nadzieję że nareszcie w polskim kinie nie będę tego pokłosia musiał oglądać jak i jego tatusia. Wielcy artyści. Żenada.