Wśród licznych komentarzy, jakie pojawiły się w mediach po opublikowaniu przez "Fakt" wstrząsającego zdjęcia, nie dało się słyszeć żadnych słów broniących tabloid.

Reklama

Redaktor naczelny, próbował tłumaczyć swoją decyzję twierdząc, że chciał w ten sposób pokazać ogrom tragedii, jaka wydarzyła się w Kamiennej Górze, gdzie mężczyzna zaatakował 10-latkę siekierą. Dziewczynka kilka godzin później zmarła. Wyjaśnienia naczelnego "Faktu" nikogo jednak nie przekonały.

Magdalena Różczka na swoim profilu na Facebooku napisała:

Blagam WAS!!!!!! Nie kupujcie tego szmatlawca!!!!! Tak dlugo jak bedziecie to kupowac, tak dlugo bedzie szerzyc sie skur***nstwo.

Zdanie aktorki podziela także Maciej Stuhr, który częścią odpowiedzialności za zachowanie brukowca obarczył jego czytelników:

Cały Facebook zieje nienawiścią na Fakt. A mnie to jakoś w ogóle nie dziwi. Przeciwnie jestem absolutnie pewien, że za pół roku zrobią coś gorszego , a za rok jeszcze bardziej gorszego. Mnie dziwi, że Wy, Drodzy Państwo to kupujecie. I niestety to Wy musicie się tą winą za takie kur***wo nieco podzielić.