Małgorzata Rozenek, jako perfekcyjna pani domu, występuje w serii filmików promocyjnych marki Foxy. Celebrytka z pełną powagą prezentuje w nich różne zastosowania dla ręczników jednorazowych. Wśród jej "genialnych pomysłów" są takie, jak przykrywanie ręcznikiem kanapek, by nie siadały na nich muchy, czy wycieranie nimi stolika, pobrudzonego przez dziecko jedzeniem.

Reklama

Internauci błyskawicznie wychwycili "cenne rady" Rozenek i bezlitośnie wyśmiali je w sieci. Karolina Korwin Piotrowska w swoim najnowszym felietonie w Onecie, również nie zostawiła na nich suchej nitki. Zdaniem dziennikarki, gwiazda TVN się widowiskowo ośmieszyła:

Rozenek jest do tego idealna, albowiem nikt z takim wiarygodnym zaangażowaniem i przejęciem nie opowiada o ręcznikach i o ich genialnym zastosowaniu. Jedni mówią monolog Hamleta, drudzy wrzeszczą na wiecach politycznych, inni zaś opowiadają o ręcznikach. Taka karma. Każdemu według talentu i możliwości. W sumie po obejrzeniu tych filmików, nie dziwię się, że jak głoszą czytane przeze mnie na plaży portale, Rozenek chce zmienić nazwisko. Ono zrosło się z ręcznikami. Mało to komfortowe. Ale za to dawno nie było w polskim szołbizie takiego widowiskowego idiotyzmu i samoośmieszenia. Tak się jednak, czy to nam się podoba czy nie, przechodzi do historii szołbiznesu. Zobaczycie, Rozenek i jej ręczniki oraz genialne pomysły wylądują w niejednych annałach.

Tu możecie zobaczyć jeden z filmików z Małgorzatą Rozenek: