Dziennikarka w swoim felietonie opublikowanym w Onecie sugeruje, że głośny odcinek programu "Tomasz Lis na żywo", w którym gospodarz wraz ze swoim gościem, Tomaszem Karolakiem cytowali fałszywy profil twitterowy Kingi Dudy, bardzo pomógł jej ojcu w wygranej:

Reklama

To, co obaj panowie zrobili w programie Lisa w zeszłym tygodniu, na kilka dni przed wyborami, nie ma jeszcze swej nazwy, ale może ktoś wymyśli. Czekam, bo sama nie wiem jak to nazwać. Ktoś obliczył może, ile głosów stracił Komorowski przez ten program?

Zdaniem Korwin Piotrowskiej, do przegranej Bronisława Komorowskiego przyczynił się także jego udział w programie Kuby Wojewódzkiego

W jego programie Prezydent Komorowski, pan w mocno średnim wieku, niewątpliwie uroczy, ale raczej zabetonowany, dramatycznie starał się udowodnić, że ma luz nastolatka i nie chciał powiedzieć, co dokładnie palił i czy śniła mu się Magdalena Ogórek. To nie było dobre. Raczej smutne. Bardzo na siłę. Szkoda. Ale oglądalność była astronomiczna. A w mediach o to chodzi. Komorowski jakby co fuchę po wyprowadzce z Belwederu ma. U Kuby. Szkoda, że z medyczną marihuaną, "załatwioną" w programie, raczej już nie wyjdzie, bo przynajmniej byłby po tym show konkret. A tak został tylko żyrandol.

Zgadzacie się z opinią dziennikarki?