Jako jedna z pierwszych, głos w tej sprawie zabrała Ewa Minge. Projektantka wyjaśnia, że dotychczas nie czuła się kompetentna na tyle, by oceniać kandydaturę Magdaleny Ogórek:

PAP

Kiedy startuje się na prezydenta kraju trzeba mieć wiedzę....różną. Nie brałam do tej pory udziału w linczu narodowym z okazji objawienia się Pani Ogórek na arenie wielkiej polityki. Nie wiem,nie znam więc nie mi oceniać co jest w tej ładnej blond głowie. - pisze.

Jednak ostatnia stylizacja, w jakiej Magdalena Ogórek pojawiła się na cmentarzu podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej, skłoniła Ewę Mingę do oceny kandydatki na prezydenta:

Reklama

W tym wypadku jednak "strzele" do Pani kandydatki na prezydenta. Ładna,pięknie ubrana,szczuplutka jak szczypiorek czyli typ modelka. Gdyby była prezenterką pogody.....eeeee nawet nie gdyby była Moniką Olejnik ,ktora zaslużenie,z klasą i w obliczu głebokiej wiedzy maltretuje polityków to bym brawo biła za odwagę i pomysł wiosenny ale.....ewentualna,hipotetyczna Pani Prezydent na cmentarzu,w rocznicę śmierci,ze zniczem w ręku i mini???????!!!!!! Kloszyk jak u nastolatki po lejcjach i włos rozwiany na wietrze..... Pięknie,nie zaprzeczam,wręcz modelingowo ale to pięknie w tym miejscu to tylko dowód na to,ze ktoś jednak swoje przeznaczenie pomylił..... Stylisty ! Mądrego ! Nie od eksperymentów modowych a od protokołu dyplomatycznego ,bo w razie wygranej kraj Pani pogrąży.....w obliczu urody niezaprzeczalnej. [pisownia oryginalna]

Zgadzacie się z opinią Ewy Minge?