Iwona Węgrowska poślubiła mieszkającego w Ameryce przedsiębiorcę o polskich korzeniach, wiosną 2013 roku. Piosenkarka szybko przedstawiła męża polskim mediom i zapewniała, że wreszcie czuje się szczęśliwa i kochana. Wkrótce jednak okazało się, że małżeństwo nie było sielanką, bowiem zaledwie rok po ślubie, para podjęła decyzję o rozwodzie. Celebrytka w mediach zaczęła zaś opowiadać o awanturach i scenach zazdrości, jakie urządzał jej mąż.

Reklama

Rozwód Węgrowskiej i Madeyskiego został orzeczony w październiku 2014 roku. Dwa miesiące później zaś, piosenkarka ogłosiła że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej nowy partner. Tymczasem portal flesik.pl twierdzi, że były mąż Iwony podejrzewa, że to jednak on może być ojcem malucha:

Krzysztof Madeyski po urodzeniu dziecka przez Iwonę Węgrowską, będzie domagał się w Sądzie Rodzinnym przeprowadzenia testów DNA! – twierdzi informator flesik.pl

Zgodnie z polskim prawem zaś, jeśli Iwona Węgrowska przed porodem nie wyjdzie ponownie za mąż, dziecko z automatu otrzyma nazwisko jej byłego męża.

W związku z sytuacją, że rozwód został orzeczony 23 Października, a Pani Węgrowska bardzo mija się z prawdą dotyczącą jej małżeństwa i rozwodu, Pan Madeyski będzie chciał wyjaśnić temat swojego ojcostwa, zwłaszcza, że od chwili rozwodu Pani Węgrowska usilnie szuka kontaktu z nim. - dodaje źródło flesik.pl.