Karolina Malinowska, która swego czasu odnosiła sukcesy w światowym modelingu, jest zniesmaczona faktem, że przez taki skandal, psuje się reputację prawdziwym modelkom, które tak jak ona ciężko zapracowały na swoją pozycję:

Reklama

Bycie Modelką to jedna z najwspanialszych rzeczy jakie mnie w życiu spotkała. Dzięki tej pracy poznałam wielu cudownych ludzi jak Karl Lagerfeld, czy Miuccia Prada. Nigdy, ale to nigdy nie otrzymałam żadnej dwuznacznej propozycji. Kiedy jest się kobietą z zasadami, żadnemu facetowi nie przyjdzie nawet do głowy zasugerowanie jakiejś niemoralnej sytuacji. Imprezy, narkotyki, alkohol- oczywiście, że możesz się z tym spotkać, jeśli sama ich szukasz to nawet natychmiast. K**wica mnie bierze jak czytam o „modelkach” wyjeżdżających do Dubaju i będących Paniami do towarzystwa. To nie są Modelki i proszę ich tak nie nazywać, to są prostytutki - napisała na karolinamalinowska.pl

>>>Czytaj także: 25 tys. dolarów za wyuzdany seks z polską modelką? GŁOŚNA PROWOKACJA

Malinowska wymienia w swoim wpisie nazwiska prawdziwych modelek:

Nie oceniam, nie znam, są dorosłe niech robią co chcą, ale niech nie nazywają siebie modelkami. Pokazywanie dupy, nie jest tym samym co pokazywanie ubrań na wybiegu. Nie mylmy tego. Modelkami są Anja Rubik, Ania Jagodzińska, Magda Frąckowiak czy Zuzia Bijoch.

Swoją emocjonalną wypowiedź, Karolina Malinowska podsumowuje w żartobliwy sposób:

Co do Dubaju, byłam raz. Prywatnym samolotem. Ja i kilka dziewczyn. Pięknych dziewczyn. A z nami starszy, mega bogaty mężczyzna… Karl Lagerfeld. Lecieliśmy z ekskluzywnym pokazem Chanel dla tamtejszych księżniczek. Co do szejków, chętnie! Bardzo! W McDonaldzie za 2zł! Stać mnie! Bez wyjazdów.