Górniak: Chciałam jechać na Eurowizję, ale dyrektorzy TVP 1 wybrali inną osobę

Dwadzieścia lat zajęło Edycie Górniak podjęcie decyzji o ponownym udziale w Eurowizji. Niestety, kiedy diva w końcu postanowiła ulec rzekomym namowom i reprezentować Polskę w konkursie, Telewizja Polska wybrała innego kandydata.

wróć do artykułu
  • ~jozek
    (2015-03-12 19:09)
    Czy tej głupiej babie, całkiem się we łbie pomieszało? przecież od 20 lat nie zaśpiewała żadnej piosenki, ba - nawet jednej nuty, którą bym zapamiętał. Ta druga zresztą też. Z litości ją chyba wysłali.
  • ~Edycie wolno wszystko
    (2015-03-08 17:23)
    Najwieksza polska mega gwiazda,a potem długo nic.Do tego im starsza tym bardziej sexi.Jedna z niewielu na które można się w nieskończoność wpatrywać
  • ~edek60
    (2015-03-06 01:54)
    Ta pani wydająca różne dżwięki melodyjne albo nie- ma przerośnięte -ego-.Owszem pamiętają ją ale tylko jako parodię w wykonaniu polskiego hymnu.
  • ~Mikołejko
    (2015-03-05 17:04)
    Niech wraca do Korei, tam jej piłkarskie zagrzybione miejsce. To jedno. A drugie: ten pan Sierocki to też jest specjalysta pełnom gembom. Skąd on się w ogóle wziął? Tyle lat bełkocze w "Panoramie", a nigdy nie zrozumiałem ani słowa z tego jego międolenia. Znafca na pół gwizdka bez przejścia przez otwór.
  • ~agata
    (2015-03-05 16:41)
    kobietko daj spokój i nie ośmieszaj się
  • ~kasandra
    (2015-03-05 15:32)
    Niech nas ta pani nie rozśmiesza! Chciała tam zaśpiewać polski hymn czy co?? Nikt już jej nie chce a ona dopisuje do swojego życiorysu jakieś bajki Śmieszna nibycelebrytka!.
  • ~Bujta się Eurowizji
    (2015-03-05 14:24)
    Pani Górniak raczej ma bardzo patetyczny styl śpiewania. A Europa teraz stawia na muzyczny luz i piosenkę wakacyjną . Jeżeli w Polsce politycznie nic się nie dzieje w rodzaju np. rewolucji , stanu wojennego lub inwazji kosmitów Putina , to raczej nie ma co jechać, bo tylko wstyd i przegrana.
  • ~ela
    (2015-03-05 11:32)
    Pani Górniak miała by szansę na dobre miejsce, a tak znowu damy ciała.