Natalia Niemen w ogniu krytyki za występ dla partii Kaczyńskiego

Natalia Niemen uświetniła ostatnią konwencję PiS swoim występem, podczas którego wykonała największy przebój ojca, czyli utwór "Dziwny jest ten świat". Teraz piosenkarka odpiera ataki krytyków, którzy zarzucają jej profanację twórczości Czesława Niemena.

wróć do artykułu
  • ~emma2000
    (2015-02-11 11:24)
    Brawo pani Natalio . Za występ i za prostą , celną odpowiedż tym wszystkim malkontentom , tym złośliwcom , tym politycznym prawomyślnie , jedynie słusznie myślącym pomyleńcom.
    Wielki szacunek. I tak trzymać . Psy zawsze szczekać będą.
    Ale to tylko takie , bezzębne , bez trzci i wiary polityczne pieski .
  • ~greg
    (2015-11-27 13:24)
    Po wyborach: dostał Jarek automat nowy, całkiem jak prawdziwy z tarczą, a do tego czołg stalowy, w którym kół trzy pary warczą...
  • ~beata
    (2015-02-11 10:56)
    Dziekuje pani Natalio jest pani prawdziwą patriotką wbrew zakłamanej agenturze nie ugieła sie pani pod naciskiem szumowiny obecnej w naszej kochanej ojczyznie
  • ~adam
    (2015-02-11 11:40)
    W naszym kraju kto jest przeciwnikiem Platformy Obywatelskiej to jest zdrajcą lub bandytą.
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-02-11 11:45)
    Krytykują ludzie bez honoru , szambo medialne układu III Rzeczpospolitej ! wstyd !
  • ~vhs
    (2015-02-11 12:30)
    Chwalić i śpiewać można tylko dla Partii Oszustów wtedy jest wszystko OK ,brawo pani Natalio za odwagę
  • ~obserwator
    (2015-02-11 11:18)
    Platformersom nie przeszkadzało to ,że Andrzej Wajda jawnie popierał PO. Dla nich kazdy kto popiera PiS to zdrajca, profanujący jakieś wartości, wariat albo debil ( do wyboru)
  • ~fan
    (2015-02-11 11:12)
    Popieram wystep corki Niemena.BArdzo dobrze i byla na wlasciwym zgromadzeniu.
  • ~Hahaha
    (2015-02-11 11:27)
    Zaśpiewała bo tak chciała.Popidra tych których chce i goowno wam lemingi do tego Ma cie swojego Bydłoszewskiego,Kuca ,Azjęi to się nie czepiajcie innych.A tak nawiasem gratuluję Tuzów, Boki zrywać.
  • ~STAYU
    (2015-02-11 11:38)
    Barwo brawo dla pani Niemen ...HA HA ...M E N D A M I niech sie pani nie przejmuje ...
  • ~wPiSdu
    (2015-02-11 11:57)
    Czesiu przewraca się w grobie
  • ~zap
    (2015-02-11 16:23)
    Czas zniszczyć w POlsce tę POlszewicką kloakę! Tylko czynem można wykończyć tę sowiecką agenturę.
  • ~dumny Polak
    (2015-02-11 16:26)
    Brawo pani Natalio. Zawsze trzeba być sobą i odważnie prezentować swoje poglądy. Wielu może się uczyć od pani co znaczy Bóg, Honor i Ojczyzna.
  • ~obserwer_1
    (2015-02-11 16:24)
    pełowcy dymajcie mnie, dymajcie i nie przestajcie
  • ~Brygida
    (2015-02-12 02:39)
    Plowa z Was to nic nie umie tylko ublizac ludziom i to bardzo Was cieszy.
  • ~antypartyjniak
    (2015-02-11 16:22)
    A niby dlaczego nie wolno myśleć i mówić swoich poglądów - czy PO chce wprowadzić system jednopartyjny ???
  • ~xxxx
    (2015-02-11 16:23)
    Brawo pani Niemen ,wykazała się pani kulturą i talentem..To,że bardziej doceniono by pani śpiew wśród mieszkańców z o.o.,a nie w pise to nie pani wina.Dla pisu artystą jest pan Rewiński kumplel Bubla i innej zapijaczonej holoty.Z szacunkiem dla pani Niemen.
  • ~Wiesio 13 bicz na Wiesia 13
    (2015-02-11 16:23)
    Natalia, trzymaj się! Nie daj się platfusiarskiej nagonce!
  • ~csd
    (2015-02-11 16:15)
    ale się szczujnia ubecka ożywiła
  • ~vis
    (2015-02-11 16:14)
    Bardzo mądra i odważna kobieta.