Natalia Niemen w ogniu krytyki za występ dla partii Kaczyńskiego

Natalia Niemen uświetniła ostatnią konwencję PiS swoim występem, podczas którego wykonała największy przebój ojca, czyli utwór "Dziwny jest ten świat". Teraz piosenkarka odpiera ataki krytyków, którzy zarzucają jej profanację twórczości Czesława Niemena.

wróć do artykułu
  • ~realista
    (2015-02-11 08:25)
    Popieram panna lansuje się jak może z powodu niewielkiego wzięcia
  • ~rycho
    (2015-02-11 08:28)
    Bardzo mądra kobieta.
  • ~sds
    (2015-02-11 08:33)
    NIc nie mam do tego co ona tam sobie wyznaje i czy czuje się okuta żelaziwem na dłoniach. Ona po prostu nie ma pojęcia o śpiewaniu i to jest główny problem z zarzutem profanacji
  • ~ted
    (2015-02-11 08:37)
    Medialne UBecko-WSIowe szczujnie już rzuciły się do ataku - a co pani Niemen ma popierać zdrajców i sprzedawczyków z PO ??
  • ~opek
    (2015-02-11 08:37)
    Brawo-po pierwsze ma pani prawo śpiewać,zwłaszcza pieśni pani Ojca.
    Po drugie-ma Pani prawo mieć poglądy
    po trzecie-szanowne elektoraty peło i zsl- zwolennicy PIS sa Polakami(jak wy) i do nich też należy twórczość ,także Niemena.
    więc się od tej kobiety odp.
    pozdrawiam Panią
    Szkoda,że nie żyje pani tato
    Krystian
  • ~jasio46
    (2015-02-11 08:40)
    Okazuje się że najwięksi hejterzy to tzw, "niezależni dziennikarze"
  • ~wincal
    (2015-02-11 08:40)
    maszyna ruszyla popaprancy opluwaja
  • ~baba jedza
    (2015-02-11 08:43)
    Cos sie taj pannie Niemen pomieszało .Każdy człowiek ma swoje wartości
    którymi się w życiu kieruje .Jej ojciec tez je miał, bo sam utwór w którym
    krzyczał, że Dziwny jest ten swiat ,móiwł o Tym że nie zgadza się z przemocą
    Śpiewając ten utwór na konwencji Pisu w jakimś sensie sprofanowała ten
    Utwór, bo właśnie ta partia dość mocno mówi o nienawiści do ludzi którzy
    ten świat postrzegaja inaczej ,myślą inacze,j nie obnosić się ze swoim mysleniem do inaczej myślących i nie piętnować inaczej myślących a Pani to
    niestety zrobiła, To nie tak! myślę że pani ojciec powiedział by to samo To nie tak !
    mamy się łączyć a nie dzielić ,przynajmniej ja tak mayślę
  • ~komuchy jak zombi
    (2015-02-11 08:59)
    CHAMSTWO! Krytykują ją za to, że ma odwagę artykułować własne poglądy.
    Komuna wróciła.
  • ~Greg
    (2015-02-11 09:09)
    Wystarczy sobie przypomnieć jak w sejmie odrzucono wniosek PiS-u, żeby śmierć Niemena uczcić minutą ciszy. Odczepcie się więc od jego córki.
  • ~Borewicz
    (2015-02-11 09:16)
    Niemen, czy Ty na serio jesteś taka głupia, czy tylko udajesz?
  • ~mr.pen
    (2015-02-11 09:17)
    Dzieki Natalia!
  • ~bob
    (2015-02-11 09:22)
    Nie byłoby krytyki gdyby zaśpiewała dla PO
  • ~POLONIA DZIEKUJE ...POstPRL padnie
    (2015-02-11 09:22)
    ...Pani Natalio - wytrzymac - przepedzimy Okragly Stol i Polska bedzie WOLNA - szczekaja na Pania bo widza ze przegrywaja- dziekujemy za misje
  • ~Antek
    (2015-02-11 09:22)
    Słyszeliście to wykonanie ? Koszmar!
  • ~Adam34
    (2015-02-11 09:24)
    Brawo Pani Natalio,
    Tak Trzymać!
    Niech kundelki z GW z Tłok FM i Tusk Vision Netvork ujadają
    Karawana jedzie dalej
  • ~Ania
    (2015-02-11 09:27)
    Karły z PO i i ich poplecznicy już na bocznicy
    Wściekli i przegrani
    Brawo Pani Natalio!
  • ~kisiek
    (2015-02-11 09:31)
    W Polsce jest POdobno demokracja i każdy śpiewać może...Ale cóż śpiewając dla PE-ŁO zbiera się oklaski a jak się śpiewa dla PIS to mieszają cię z błotem...ale to nieprawda...to tylko głos młodych, wykształconych kelnerów władzy z dużych miast z przekazu jedynie słusznych mediów...prawdziwie wolni Polacy nie mają nic do Pani Niemen...ot wykonała swoją pracę zgodnie z własnymi przekonaniami i tyle...bo podobno mamy demokrację...tak czy nie?
  • ~Mnietek
    (2015-02-11 09:31)
    Cieszę że, albowiem moment wyzwolenia tego kraju z rąk bezpieczniackiej sitwy zbliża się wielkimi krokami. Skoro już córka największego polskiego muzyka powojennego staje po stronie prawdy, to znaczy, że coś drgnęło :) Każdy widzi wyraźnie, że ten rząd zaprzedał się obcemu kapitałowi, nie chroniąc Polaków przez złodziejską działalnością banków, koncernów itp. Poprzez durne przepisy i absurdalne podatki wyniszcza siłę tego narodu. Czas na zmianę.
  • ~Axa45
    (2015-02-11 09:33)
    Dziękuję Pani Natalio
    PO to już przeszłość