Kilka dni temu, Edyta Górniak skomentowała swój występ podczas sylwestrowego koncertu, wbijając przy okazji szpilę Dodzie. Show Rabczewskiej nie zapewniło bowiem Polsatowi pozycji lidera oglądalności, która przypadła Telewizji Polskiej.

Reklama

>>>Czytaj więcej: Górniak komentuje swoją wpadkę i wbija szpilę Dodzie

To jednak nie koniec złośliwości, jakie w kierunku młodszej koleżanki kieruje Górniak. W rozmowie z Wojciechem Jagielskim w Superstacji, diva znów atakuje Dodę, tym razem czyniąc aluzję do jej nowego związku z zamożnym biznesmenem

Jest wiele sfer mojego życia, o których paparazzi, media w ogóle nie mają pojęcia, świadomości i wiedzy. Ja wiem, że popełniałam różne błędy, ale pewnych błędów z pewnością nie popełni. Ja sama nie podam mojej prywatności na tacy, nie będę fotografowała się w nowym mieszkaniu kogoś tam, żeby pokazać właśnie, że się przeprowadziłam i będę żyła na czyimś garnuszku. Zresztą nigdy tak nie zrobię, bo jestem niezależna.

Czy Doda faktycznie zamierza być "na garnuszku" swojego nowego ukochanego? Z pewnością możemy jednak spodziewać się, że impulsywna piosenkarka postanowi odpowiedzieć na złośliwości Edyty Górniak.